Vedení Kanonýrů ukončilo spolupráci s Janem Pazderou

4. listopadu 2021 | Zprávy z klubu
Po dvou a půl letech končí v klubu Kanonýři Kladno Jan Pazdera. Vedení oddílu se rozhodlo s dosavadním sportovním ředitelem a koučem A-týmu s okamžitou platností rozvázat spolupráci. Důvod vysvětluje v textu předseda oddílu Zdeněk Jirák.
Vedení Kanonýrů ukončilo spolupráci s Janem Pazderou

„Poslední měsíce se nám s Honzou nedařila vzájemná komunikace v klubu. Proto jsme se jako vedení rozhodli vyřešit situaci tímto způsobem. Nechci, aby to vyznělo jen jako prázdná fráze, ale upřímně chceme Honzovi poděkovat za spoustu dobrých věcí, které v klubu udělal i kam ho nasměroval. Ve spoustě tezí jsme se shodovali. I proto teď nechceme dělat žádnou revoluci, ale naším úkolem je v konstruktivní atmosféře na dosavadní práci navázat,“ zdůvodňuje krok předseda oddílu Zdeněk Jirák.

Ten své rozhodnutí sdělil ve čtvrtek vpodvečer i A-týmu s tím, že o jeho nástupci se již intenzivně jedná.

Podobné články

V neděli Kanonýry čeká ve Slezsku střet s Letkou
21. ledna 2022

V neděli Kanonýry čeká ve Slezsku střet s Letkou

Základní část 1. ligy míří do finiše a než A-tým Kanonýrů narazí v posledních třech duelech na silné soky (Karlovy Vary, Znojmo a Chomutov), je tu jako „předkrm“ nedělní střet s týmem Letky. Ta je momentálně desátá a snaží se udržet mezi celky, které si zahrají předkolo play off. Také proto bude Kladno ve Slezsku favoritem.
Celý článek ›
Povedený vstup juniorů do roku 2022
17. ledna 2022

Povedený vstup juniorů do roku 2022

Úspěšně vstoupili junioři Kanonýrů do roku 2022. V domácích zápasech proti Liberci a Mladé Boleslavi si připsali čtyři body a v tabulce se přiblížili desítce. "Za víkend jsme výsledkově a počtem získaných bodů spokojeni. I když víme, že jich mohlo být víc. Herně to ovšem nebylo úplně to, jak bychom se chtěli prezentovat. Každopádně jsme si ukázali, že pokud se dobře připravíme a udržíme koncentraci po celých 60 minut, tak si to můžeme rozdat s kýmkoli. Víme, na čem máme pracovat a věřím, že naše výkony půjdou nahoru,“ řekl trenér Jan Novák.
Celý článek ›
Jasné vítězství 12:2 proti Slovanu
15. ledna 2022

Jasné vítězství 12:2 proti Slovanu

A-tým Kanonýrů si připsal první výhru v roce 2022. V domácí hale BIOS jednoznačně předčil Slovan Havířov, který porazil 12:2 a příští týden se pokusí vítězství potvrdit proti Letce.
Celý článek ›
V sobotu proti poslednímu Slovanu
13. ledna 2022

V sobotu proti poslednímu Slovanu

A-tým Kanonýrů má po týdnu před sebou další střet s Havířovem. Tentokrát však hraje v sobotu v domácí hale BIOS (18:00) a sokem bude Slovan, zatím poslední tým prvoligové tabulky. I proto je Kladno jasným favoritem.
Celý článek ›