Z tří zápasů během týdne berou junioři dva body

22. listopad 2021 | Zprávy z klubu
Hned tři utkání během pěti dnů odehráli junioři Kanonýrů. Z duelů s trojlístkem sousedů v tabulce si přáli urvat alespoň šest bodů, mají však jen dva za nedělní výhru v prodloužení proti Brnu. A tak jim v tabulce po devíti odehraných kolech patří předposlední 11. pozice. „Všichni cítíme, že jsme ztratili důležité body. Nyní si odpočineme a do odvet víme, co musíme zlepšit,“ řekl po náročném týdnu trenér Miroslav Šnajdr.
Z tří zápasů během týdne berou junioři dva body

Kanonýři – Panthers Praha 5:6

Miroslav Šnajdr: „Hned ve středu jsme měli velmi dobře rozehraný zápas proti Panterům, kdy jsme po většinu zápasu vedli a byli o chlup lepším týmem. Bohužel nás individuální chyby v závěru zápasu staly všechny body. Tento duel mě osobně velice mrzí, mohl nás nakopnout a víkend by se nesl v klidnější atmosféře. Bohužel jsme nezvládli souboj s vlastní hlavou a disciplínou.“

Branky a asistence: 10. Molhanec (Prudil), 16. Hájek (Hübner), 31. Hübner (Zíka), 40. Tomášek (Molhanec), 47. Tomášek – 17. Vejlupek (Hrubý), 32. Hrubý (Eliáš), 40. Vejlupek (Petrák), 43. Vejlupek (Kačer), 54. Hrubý (Petráň). Rozhodčí: Hejzlar, Kněžík. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:1. Třetiny: 2:1, 2:3, 1:2. Střely: 30:23. Diváků: 48.


Kanonýři – Sokoli Pardubice 1:8

Miroslav Šnajdr: „V sobotu nás čekal rozjetý soupeř z Pardubic. Soka jsme sledovali a znali se s ním z léta, kdy jsme se potkali na přípravném turnaji. Byli jsme připraveni po taktické stránce na jeho hru a věděli jsme, že bude nekompromisně trestat naše chyby. Bohužel jsme si přenesli přístup z konce středečního zápasu a po hrubých chybách, kdy skóre bylo 1:4, jsme místo návratu zápas ukončili naší nedisciplinovanosti.“

Branky a asistence: 6. Hájek (Frýba) – 2. Kubec (Macháček), 9. Belej (Mík), 15. Mík (Belej), 16. Mík (Schlappl), 28. Stuchlík (Sákra), 34. Mík (Schlappl), 36. Sákra, 50. Macháček (Kubec). Rozhodčí: Kostinek, Reichelt. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:1. Třetiny: 1:4, 0:3, 0:1. Střely: 29:27. Diváků: 30.


Hattrick Brno – Kanonýři 4:5pp

Miroslav Šnajdr: „V neděli už nebylo, kam uhnout. Naším posledním soupeřem i sousedem v tabulce bylo Brno. Od začátku bylo jasné, že body budou pro oba celky morální vzpruhou. Přesně podle toho i zápas vypadal. Nebylo to nic pohledného, spíše bitva a zápas plný nervózních chyb. Dvě minuty před koncem zápasu jsme vedli o branku, ale bohužel soupeř využil hru bez brankáře a muselo se prodlužovat. Prodloužení jsme zvládli, ale cítili jsme spíš úlevu než radost.“

Branky a asistence: 18. David (Zapletal), 24. David (Vařecha), 44. Vařecha (Eliáš), 59. Eliáš (Vařecha) – 18. Prudil (Čika), 25. Zíka (Bohuslávek), 54. Novák (Čika), 57. Hájek (Molhanec), 64. Bohuslávek (Novák). Rozhodčí: Prouza, Vráblík. Vyloučení: 5:2. Využití: 1:3. Třetiny: 1:1, 1:1, 2:2 – 0:1. Střely: 15:30.

Podobné články

Šéf Kanonýrů Jirák o Pazderově odchodu i výsledcích áčka
23. listopad 2021

Šéf Kanonýrů Jirák o Pazderově odchodu i výsledcích áčka

Předseda Kanonýrů Zdeněk Jirák se v rozhovoru pro klubový web vrací k odvolání sportovního ředitele a trenéra A-týmu Jana Pazdery. Mluví o spokojenosti s dosavadními výsledky áčka v 1. lize i o tom, jak je klub připraven na další možná protiepidemická opatření včetně opětovného sportovního lockdownu.
Celý článek ›
Smolný víkend pro juniory. Doma bez bodu
15. listopad 2021

Smolný víkend pro juniory. Doma bez bodu

Domácí prostředí nepomohlo. Junioři Kanonýrů si o víkendu v hale BIOS připsali dvě porážky, když nejdříve v sobotu nestačili na Black Angels (4:8) a o den později i přes zlepšený výkon také na Tatran Střešovice (2:5). „Musíme pracovat dál, poučit se z chyb a již je neopakovat. Jinak bude velice těžké se prosadit proti kterémukoliv týmu z nejvyšší juniorské ligy,“ řekl kouč Martin Hovořák.
Celý článek ›
Junioři ve westernové přestřelce skolili Liberec, pak nestačili na Boleslav
8. listopad 2021

Junioři ve westernové přestřelce skolili Liberec, pak nestačili na Boleslav

Junioři Kanonýrů si v celostátní lize připsali první vítězství, když v sobotu dokázali uspět v divoké přestřelce v Liberci, odkud si přivezli výhru 10:8. O den později jen těsně nestačili na Mladou Boleslav (4:6), která je v soutěži zatím stoprocentní. Kladno je v tabulce nyní deváté. „Pozitivem byl zlepšený výkon týmu, negativem zůstávají individuální chyby, které soupeři trestají a ztrácíme díky tomu možnost bojovat o vítězství,“ říká kouč juniorů Martin Hovořák.
Celý článek ›