Ať máte v roce 2022 úsměv na tváři

24. prosince 2021 | Zprávy z klubu
Předseda oddílu Zdeněk Jirák a jeho vánoční i novoroční přání všem Kanonýrkám a Kanonýrům.
Ať máte v roce 2022 úsměv na tváři

Kanonýrky a Kanonýři,

jelikož Kanonýry považuji za jednu velkou rodinu, tak dovolte, abych na Štědrý den k vám virtuálně vstoupil a popřál vám všem krásné vánoční svátky a zároveň upřímně poděkoval za uplynulý rok 2021. Nebyl lehký, vlastně se v mnohém podobal tomu předchozímu a my dlouhé měsíce byli bez toho, co máme rádi.

Bez sportu, bez florbalu, bez aktivního pohybu.

Jsem ale vskutku potěšen, že jsme dlouhou lockdownovou pauzu přečkali a jakmile to jen trochu bylo možné, zase jsme se sešli ke společným tréninkům. Užili jsme si letní kempy a soustředění a od září pak s nadšením sleduji, že už zase hrajeme soutěžní turnaje, o jejichž výsledcích i průběhu si čtu v pravidelných pondělních souhrnech.

Jsem na vás hrdý, že oblékáte kanonýrské dresy, že vyznáváte naší filosofii a že jste přes všechny covidové těžkosti u florbalu zůstali. Zároveň jsem hrdý, že jste ke stále platným protiepidemickým nařízením přistoupili s vážností a někdy vzhledem k našim interním pravidlům šli ještě nad rámec toho, co po nás stát požaduje. Věřím, že i jedinec, je-li zodpovědný, může přispět k tomu, aby se náš život zase vrátil k normálu.

Je před námi rok 2022. Nemá cenu si nalhávat, že tušíme, co přesně nás čeká, ale pevně doufám, že pro nás Kanonýry to bude úspěšný rok. Že budou přibývat vítězství, vstřelené góly a především že dál budu vídat úsměvy mladých Kanonýrů po jejich turnajích a zápasech.

Koneckonců úsměv je to nejdůležitější a vlastně je i tou nejkrásnější odměnou za to, že trénujeme a dřeme. Úsměv patří k výhrám, ale i zdánlivě obyčejně neobyčejným chvílím v šatně či na hřišti, kde jsme se svými spoluhráčkami a spoluhráči, kamarádkami a kamarády.

A tak vám přeji, ať prožijete krásné vánoční svátky, ať máte úspěšný rok 2022, ale především, ať máte co nejčastěji úsměv na tváři.

Zdeněk Jirák, předseda Kanonýrů Kladno

Podobné články

VÝSLEDKY a HODNOCENÍ. Mladší žáci berou na Prague Floorball Cup stříbro
4. května 2022

VÝSLEDKY a HODNOCENÍ. Mladší žáci berou na Prague Floorball Cup stříbro

Šestice kanonýrských celků (od přípravky až po dorostence + juniorky) se od pátku 6. do neděle 8. května účastnila mezinárodního turnaje Prague Floorball Cup. A nejlépe si vedli mladší žáci, kteří se probili až do finále. V něm sice podlehli Písku 0:2, i tak jde o velký úspěch tohoto týmu. Výsledky i hodnocení trenérů jednotlivých družstev za každý den si můžete přečíst v souhrnu.
Celý článek ›
Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky
3. května 2022

Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky

Už příští středu se pod taktovkou kladenských Kanonýrů v hale BIOS uskuteční unikátní akce pro rodiče i další zájemce o výchovu mladých sportovců. Dialogy, jak zní oficiální název akce, startují v 17.30 a od 19.20 na ně navazují rodičovské schůzky s trenéry jednotlivých kanonýrských kategorií, při nichž se bude rozebírat především nastavení nové sezony. I proto vedení klubu zdůrazňuje důležitost středečního podvečera.
Celý článek ›
Přihlaste se do sportovní třídy a získejte studijní stipendium od Kanonýrů
22. dubna 2022

Přihlaste se do sportovní třídy a získejte studijní stipendium od Kanonýrů

Kanonýři úzce spolupracují se 4. Základní školou Norská, která aktuálně přijímá přihlášky do specializované sportovní třídy od současných žáků pátých tříd. Přijímací testy se uskuteční ve středu 18. května, přihlášku je nutné podat nejpozději do 10. května. Pro členy Kanonýrů, kteří od příštího školního roku do této třídy nastoupí, má klub připraveno studijní stipendium a zároveň i podporu v materiálním vybavení.
Celý článek ›