Skvělý vánoční turnaj s hudbou, cukrovím a hlavně pohodou

23. prosince 2021 | Zprávy z klubu
S rokem 2021 se oddíl Kanonýrů rozloučil na tradičním vánočním turnaji, na kterém se vedle malých Kanonýrů představili i jejich stateční rodiče. A kromě gólů, výher se středeční odpoledne neslo i v duchu cukroví, čaje i kávy a svařáku pro dospělé.
Skvělý vánoční turnaj s hudbou, cukrovím a hlavně pohodou

Jen co Kanonýři zveřejnili přihlášky na turnaj, strhla se opravdu lavina zájmu. A tak se nakonec ve středu v hale BIOS sešlo přes 100 dětí, které byly rozděleny do 17 týmů v mladší a starší kategorii, a k tomu i 32 rodičů, kteří si pro změnu střihli turnaj čtyř celků. Celé klání doprovázela hudba, kterou si účastníci sami vybrali na kanonýrských sociálních sítích.

Rodiče zase turnaj zpestřili přineseným cukrovím a porota, která vyhlašovala soutěž o nejlepší kousky, měla tuze přetěžký úkol. Nakonec si prestižní titul odnesla paní Keimarová, maminka hned dvou Kanonýrů, a její pomocníci, kteří uchvátili soudce perníčky s kanonýrskými motivy.

Vítězka ankety o nejlepší cukroví a hráč A-týmu Tomáš Chroust

Kategorii mladších dětí vyhrál tým ve složení Meisner, Bělín, Keimar, Zazvonil a Pokorný, mezi staršími triumfoval celek ve složení Přibyl, Rajniš, Blažek, Šumný, Ostrák a Seidl.

„Mám velikou radost, že se nám akce povedla uspořádat i se všemi opatřeními. Jsem nadšený, kolik rodičů se zapojilo jak do soutěže o cukroví, tak přímo do akce na hřišti. Co mě ale těší ze všeho nejvíce, je vánoční atmosféra po celou dobu turnaje, kdy jsme neřešili jediný konflikt a mohu říct, že si to všichni užili. Tak krásné Vánoce všem,“ uvedl hlavní organizátor turnaje a šéftrenér Miroslav Šnajdr.

Podobné články

VÝSLEDKY a HODNOCENÍ. Mladší žáci berou na Prague Floorball Cup stříbro
4. května 2022

VÝSLEDKY a HODNOCENÍ. Mladší žáci berou na Prague Floorball Cup stříbro

Šestice kanonýrských celků (od přípravky až po dorostence + juniorky) se od pátku 6. do neděle 8. května účastnila mezinárodního turnaje Prague Floorball Cup. A nejlépe si vedli mladší žáci, kteří se probili až do finále. V něm sice podlehli Písku 0:2, i tak jde o velký úspěch tohoto týmu. Výsledky i hodnocení trenérů jednotlivých družstev za každý den si můžete přečíst v souhrnu.
Celý článek ›
Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky
3. května 2022

Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky

Už příští středu se pod taktovkou kladenských Kanonýrů v hale BIOS uskuteční unikátní akce pro rodiče i další zájemce o výchovu mladých sportovců. Dialogy, jak zní oficiální název akce, startují v 17.30 a od 19.20 na ně navazují rodičovské schůzky s trenéry jednotlivých kanonýrských kategorií, při nichž se bude rozebírat především nastavení nové sezony. I proto vedení klubu zdůrazňuje důležitost středečního podvečera.
Celý článek ›
Přihlaste se do sportovní třídy a získejte studijní stipendium od Kanonýrů
22. dubna 2022

Přihlaste se do sportovní třídy a získejte studijní stipendium od Kanonýrů

Kanonýři úzce spolupracují se 4. Základní školou Norská, která aktuálně přijímá přihlášky do specializované sportovní třídy od současných žáků pátých tříd. Přijímací testy se uskuteční ve středu 18. května, přihlášku je nutné podat nejpozději do 10. května. Pro členy Kanonýrů, kteří od příštího školního roku do této třídy nastoupí, má klub připraveno studijní stipendium a zároveň i podporu v materiálním vybavení.
Celý článek ›