Překvapivá prohra v Havířově

8. ledna 2022 | Zprávy z klubu
Po první třetině vedli 5:1, jenže i tak to nestačilo. A-tým Kanonýrů nakonec v Havířově prohrál 5:6 s místním Torpedem po nájezdech, a tak z daleké cesty veze domů jen bod. Už za týden hraje doma proti dalšímu havířovskému celku, Slovanu.
Překvapivá prohra v Havířově

Po první třetině to vypadalo jednoznačně. Když v 17. minutě přidal Janda a Bohuslávek čtvrtý a pátý gól Kanonýrů, vše směřovalo k jednoznačnému vítězství a třem bodům. Jenže domácí Torpedo nesložilo zbraně, ve druhé třetině snížilo a ve třetím dějství nakonec překvapilo Kanonýry zdrcujícím závěrem. V poslední minutě dalo hned dva góly a utkání poslalo k prodloužení.

Když ani pětiminutová nadstavba nepomohla, předvedlo Torpedo individuální um v nájezdech a připsalo si dva body, zatímco Kanonýři se překvapivě vrací domů jen s jedním. 

„Už vstup nebyl ideální, protože jsme dostali první branku. Pak jsme zahráli, co jsme potřebovali. Proměnili jsme šance a díky tomu jsme vedli 5:1. Když se zápas vyvíjí tímto způsobem, tak jsou dvě varianty, co se stane. Buďto to tým dohraje, nebo vypustí, někde zaspí. A když se soupeř chytne, je těžké se do utkání vracet. A to se stalo nám. Bude potřeba se z toho poučit. Po první třetině jsme asi dostali nějaké pseudosebevědomí, že si na hřišti můžeme dovolit vše, až to dopadlo, jak dopadlo,“ řekl kouč Martin Hovořák.


Branky a asistence: 4. Feber (Šulc), 25. Kraus (Feber), 55. Vilím (Feber), 60. Vilím (Černý), 60. Černý (Holeš), rozhodující nájezd Řezáč - 8. Riebauer (Janda), 11. Chroust (Bachmaier), 12. Höffer (Papoušek), 17. Janda (Riebauer), 17. Bohuslávek (Papoušek). Rozhodčí: Kamil a Tomáš Sojkové. Vyloučení: 1:1. Využití: 1:1. Třetiny: 1:5, 1:0, 3:0 - 1:0. Střely: 29:22. Diváků: 158.

Sestava Kanonýrů: Janoušek (Macík) – Bachmaier, Höffer, Veselý, Pfaur, Šefčík, Přívara – Chroust, Riebauer, Janda – Bohuslávek, Papoušek, Šnajdr – J. Novák, Spurný, Hübner – Kučera. Trenér: Hovořák.

Podobné články

V neděli Kanonýry čeká ve Slezsku střet s Letkou
21. ledna 2022

V neděli Kanonýry čeká ve Slezsku střet s Letkou

Základní část 1. ligy míří do finiše a než A-tým Kanonýrů narazí v posledních třech duelech na silné soky (Karlovy Vary, Znojmo a Chomutov), je tu jako „předkrm“ nedělní střet s týmem Letky. Ta je momentálně desátá a snaží se udržet mezi celky, které si zahrají předkolo play off. Také proto bude Kladno ve Slezsku favoritem.
Celý článek ›
Jasné vítězství 12:2 proti Slovanu
15. ledna 2022

Jasné vítězství 12:2 proti Slovanu

A-tým Kanonýrů si připsal první výhru v roce 2022. V domácí hale BIOS jednoznačně předčil Slovan Havířov, který porazil 12:2 a příští týden se pokusí vítězství potvrdit proti Letce.
Celý článek ›
V sobotu proti poslednímu Slovanu
13. ledna 2022

V sobotu proti poslednímu Slovanu

A-tým Kanonýrů má po týdnu před sebou další střet s Havířovem. Tentokrát však hraje v sobotu v domácí hale BIOS (18:00) a sokem bude Slovan, zatím poslední tým prvoligové tabulky. I proto je Kladno jasným favoritem.
Celý článek ›
Na úvod roku těsná porážka s lídrem
6. ledna 2022

Na úvod roku těsná porážka s lídrem

A-tým Kanonýrů vstoupil do roku 2022 porážkou. Doma nestačil na Ústí nad Labem, které se po vítězství 2:1 dostalo zpět do čela prvoligové tabulky. Kanonýři zůstávají pátí, ale zkomplikovali si boj o první čtyřku, ke které jí teď chybí pět bodů.
Celý článek ›
Na Tři krále šlágr proti Ústí
5. ledna 2022

Na Tři krále šlágr proti Ústí

A-tým Kanonýrů vstupuje do roku 2022 velkým šlágrem. Na Tři krále v domácí hale BIOS přivítá od 19.00 Ústí nad Labem, které prožilo Vánoce na prvním místě tabulky. V sobotu pak „ačko“ čeká cesta do Havířova, kde se utká s místním Torpedem.
Celý článek ›