Papoušek: Získali jsme možnost to doma ukončit, pomůže nám povrch i diváci

2. března 2022 | Zprávy z klubu
První duel sám v prodloužení rozhodl, při tom druhém patřil k těm, kteří dostali důvěru na penalty - jednu proměnil, druhou nikoliv. Zkrátka Ondřej Papoušek byl výraznou kladenskou figurou v úvodních dvou zápasech čtvrtfinálové série proti Karlovým Varům. Teď o tom uplynulém i o nadcházejícím víkendu mluví pro klubový web Kanonýrů.
Papoušek: Získali jsme možnost to doma ukončit, pomůže nám povrch i diváci

Ondro, jak hodnotíš karlovarský víkend?
Lehce mě mrzí, že jsme se z Varů nevraceli se stavem 2:0, jelikož druhý bod byl opravdu blízko. I přesto bych víkend hodnotil pozitivně, neboť jsme získali možnost sérii doma ukončit.

Budete hrát před domácím publikem i na svém oblíbeném povrchu. Bude to výhoda?
Nepochybně. Povrch a fanoušci patří mezi hlavní výhody domácího prostředí. Přiznám se, že mi osobně parkety moc nesedí, tudíž jsem rád, že následující zápasy odehrajeme na našem povrchu. Na tom je možné hrát techničtější florbal, což více sedí našemu týmu. Zároveň to pozvedne atraktivitu obou utkání.

Na západě Čech jsi patřil ke kladenským lídrům. Dal jsi dva gól, na jeden další přihrál. Tak jak vnímáš své výkony?
Se svými výkony jsem poměrně spokojen. Hlavním pozitivem jsou pro mě výkony celé lajny, ve které nám to zatím skvěle šlape.

Jak moc mrzí druhý neproměněný nájezd v penaltovém rozstřelu?
Samozřejmě mě zahozený nájezd mrzí, ale v play off není jiná možnost než to hodit za hlavu a soustředit se na další zápasy.

A ty určitě bude dál vyhecované, že?
S Vary jsou vždy vyhecované. Je v nich na obou stranách extra dávka motivace z důvodu velké rivality obou klubů. Ve venkovních zápasech se to potvrdilo a o víkendu tomu nebude jinak. Nicméně věřím, že nám hodně pomohou naši fanoušci, které bych na zápasy moc rád pozval.

Podobné články

Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky
3. května 2022

Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky

Už příští středu se pod taktovkou kladenských Kanonýrů v hale BIOS uskuteční unikátní akce pro rodiče i další zájemce o výchovu mladých sportovců. Dialogy, jak zní oficiální název akce, startují v 17.30 a od 19.20 na ně navazují rodičovské schůzky s trenéry jednotlivých kanonýrských kategorií, při nichž se bude rozebírat především nastavení nové sezony. I proto vedení klubu zdůrazňuje důležitost středečního podvečera.
Celý článek ›
Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách
18. dubna 2022

Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách

K trenérskému angažmá mu na sociálních sítích přály i velké florbalové legendy jako Radim Cepek či Vladimír Fuchs. A jen to potvrdilo, jakou oblíbenou florbalovou personou Dušan Přívara je. Zároveň ale věčný vtipálek ví, že se v roli trenéra bude muset částečně proměnit. „Budu muset změnit přístup. Jsem v jiné roli a jiná je i zodpovědnost. Ale určitě se nebudu měnit v jiného člověka, takže se nějaká sranda pořád objeví. Vím, kde budu muset přidat a kde ubrat. To mám v hlavě vyjasněné,“ říká v rozhovoru pro web Kanonýrů Dušan Přívara, čerstvě jmenovaný kouč A-týmu.
Celý článek ›
Přívara je novým trenérem A-týmu Kanonýrů. Jeho asistentem bude Tuláček
12. dubna 2022

Přívara je novým trenérem A-týmu Kanonýrů. Jeho asistentem bude Tuláček

Dušan Přívara je novým trenérem A-týmu a zároveň po deseti letech končí coby hráč Kanonýrů, protože se práci kouče chce věnovat na 100 procent. Jeho asistentem pak v nadcházející sezoně bude Milan Tuláček, který rovněž zůstává v pozici klubového trenéra brankářů. „S Dušanem jsme na tuto pozici dlouhodobě počítali. I když víme, že by byl ještě platný na hřišti, tak jsme rádi, že i on si vyhodnotil, že nejvíce prospěšný bude teď pro Kanonýry v trenérské roli. Máme v něj velkou důvěru a je z něj cítit touha po úspěchu,“ říká předseda Kanonýrů Zdeněk Jirák.
Celý článek ›
Jirák: Věřím, že budeme příští rok zkušenější a budeme usilovat o postup
29. března 2022

Jirák: Věřím, že budeme příští rok zkušenější a budeme usilovat o postup

Předseda Kanonýrů Zdeněk Jirák hodnotí uplynulou sezonu, ve které A-tým i junioři skončili ve svých soutěžích shodně ve čtvrtfinále. A zatímco mladící tím splnili předsezonní cíl, tak muži pomýšleli mnohem výš. „Nechci se schovávat, že jsme proti Varům vypadli kvůli dovednostním soutěžím, protože těch příležitostí v každém utkání, které jsme prohráli, jsme měli dostatek,“ říká Jirák v obsáhlém rozhovoru pro klubový web Kanonýrů.
Celý článek ›
Náročné dny dua B+B. Teď makají pro juniorku a Bohuslávek říká: Věřím, že vítězně zvládneme i čtvrtfinále
17. března 2022

Náročné dny dua B+B. Teď makají pro juniorku a Bohuslávek říká: Věřím, že vítězně zvládneme i čtvrtfinále

Během 15 dní odehráli sedm zápasů, přičemž hned pět z nich šlo do prodloužení, a tak se minutový součet prozatím vyšplhal na číslo 461 minut. Teď o víkendu přidají další dva zápasy, k nimž přibude ještě daleká cesta do Ostravy zpět. Duo B+B aneb Bohuslávek a Bachmaier zažívá náročné dny, ale po smolném vyřazení s áčkem si alespoň chuť vylepšili - a snad i dál budou vylepšovat - v dresu úspěšné juniorky. „Chci pomoci týmu, na kterém mi záleží,“ říká pro klubový web Jakub Bohuslávek.
Celý článek ›