Velký florbalový víkend! Pro fanoušky se chystá nabitý program i řada soutěží

4. března 2022 | Zprávy z klubu
Jejich ústřední motto během play off zní: „Když jeden, tak všichni.“ A v duchu tohoto sloganu se bude odehrávat také víkendový program v hale BIOS. Ten totiž v sobotu startuje už v 9.00, kdy se tu odehraje neligový turnaj přípravek, ve 13.00 vstoupí do play off junioři duelem proti Českým Budějovicím a konečně od 18.00 startuje očekávané čtvrtfinále s Karlovými Vary.
Velký florbalový víkend! Pro fanoušky se chystá nabitý program i řada soutěží

A na co se při podvečerním duelu mohou diváci těšit. Vedle tradičních přestávkových soutěží s našimi partnery Barber Shop Kladno a Saporito Pizza, přidáme ještě jednu šanci odnést si ze zápasu nějaký ten dárek. V první přestávce vystřelíme mezi diváky trio balonků, které vám umožní se o druhé přestávce zúčastnit se soutěže o poukázku v hodnotě 500 korun do saunového světa Saunia Central Kladno. V neděli pak pro změnu bude ve hře poukázka v hodnotě 500 korun do restaurace Kantýna Poldi.

Podle aktuálních hygienických nařízení už neplatí pro diváky žádné zásadní restrikce, nemusí prokazovat svou bezinfekčnost a i jejich počet může být maximem kapacity haly (600 lidí). Jedinou povinností je mít nasazený respirátor (vše o zápase zde). Jelikož je z Karlových Varů nahlášeno několik desítek příznivců, vyhradili jsme pro ně sektor v horním patře haly. Prosíme, respektujte jejich místa, neboť doufáme, že na hřišti i v hledišti sice bude bojovná atmosféra, ale vše se odehraje v duchu sportovního fair play.

V hale však můžete v sobotu prožít téměř celý den. Už od 9 hodin ráno tu startuje turnaj přípravek, kterého se vedle tří družstev Kanonýrů účastní i celky Stochova a Slaného. Jelikož tato kategorie nemá tolik soutěžních turnajů, rozhodli se Kladenští o upořádání neligového klání, aby i ti nejmenší získávali zápasovou praxi a především si užili odměny za poctivý přístup k tréninku. Velmi oceníme, pokud je přijdete povzbudit.

Hodinu po konci turnaje, tedy ve 13.00, se už na hřišti představí junioři Kanonýrů, kteří si pro 1. kolo play off vybrali Štíry z Českých Budějovic. Série se hraje na dvě vítězství, přičemž odveta za sobotu se hraje hned druhý den na jihu Čech. Vítěz si pak zajistí postup do osmifinále. A také junioři si zaslouží povzbudit při jejich vstupu do vyřazovacích bojů.

Zkrátka - když jeden, tak všichni!

Podobné články

VÝSLEDKY a HODNOCENÍ. Mladší žáci berou na Prague Floorball Cup stříbro
4. května 2022

VÝSLEDKY a HODNOCENÍ. Mladší žáci berou na Prague Floorball Cup stříbro

Šestice kanonýrských celků (od přípravky až po dorostence + juniorky) se od pátku 6. do neděle 8. května účastnila mezinárodního turnaje Prague Floorball Cup. A nejlépe si vedli mladší žáci, kteří se probili až do finále. V něm sice podlehli Písku 0:2, i tak jde o velký úspěch tohoto týmu. Výsledky i hodnocení trenérů jednotlivých družstev za každý den si můžete přečíst v souhrnu.
Celý článek ›
Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky
3. května 2022

Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky

Už příští středu se pod taktovkou kladenských Kanonýrů v hale BIOS uskuteční unikátní akce pro rodiče i další zájemce o výchovu mladých sportovců. Dialogy, jak zní oficiální název akce, startují v 17.30 a od 19.20 na ně navazují rodičovské schůzky s trenéry jednotlivých kanonýrských kategorií, při nichž se bude rozebírat především nastavení nové sezony. I proto vedení klubu zdůrazňuje důležitost středečního podvečera.
Celý článek ›
Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách
18. dubna 2022

Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách

K trenérskému angažmá mu na sociálních sítích přály i velké florbalové legendy jako Radim Cepek či Vladimír Fuchs. A jen to potvrdilo, jakou oblíbenou florbalovou personou Dušan Přívara je. Zároveň ale věčný vtipálek ví, že se v roli trenéra bude muset částečně proměnit. „Budu muset změnit přístup. Jsem v jiné roli a jiná je i zodpovědnost. Ale určitě se nebudu měnit v jiného člověka, takže se nějaká sranda pořád objeví. Vím, kde budu muset přidat a kde ubrat. To mám v hlavě vyjasněné,“ říká v rozhovoru pro web Kanonýrů Dušan Přívara, čerstvě jmenovaný kouč A-týmu.
Celý článek ›
Úspěšný velikonoční Skills day
15. dubna 2022

Úspěšný velikonoční Skills day

Čtyři desítky Kanonýrek a Kanonýrů se na velikonoční čtvrtek zúčastnili Skills day. V něm se jednak pod dohledem reprezentačního kouče Marka Vojty zaměřili na rozvoj svých florbalových dovedností, brankáře si pro změnu vzal do parády Milan Tuláček, trenér gólmanů v Kanonýrech i asistent nově jmenovaného kouče A-týmu Dušana Přívary.
Celý článek ›
Přívara je novým trenérem A-týmu Kanonýrů. Jeho asistentem bude Tuláček
12. dubna 2022

Přívara je novým trenérem A-týmu Kanonýrů. Jeho asistentem bude Tuláček

Dušan Přívara je novým trenérem A-týmu a zároveň po deseti letech končí coby hráč Kanonýrů, protože se práci kouče chce věnovat na 100 procent. Jeho asistentem pak v nadcházející sezoně bude Milan Tuláček, který rovněž zůstává v pozici klubového trenéra brankářů. „S Dušanem jsme na tuto pozici dlouhodobě počítali. I když víme, že by byl ještě platný na hřišti, tak jsme rádi, že i on si vyhodnotil, že nejvíce prospěšný bude teď pro Kanonýry v trenérské roli. Máme v něj velkou důvěru a je z něj cítit touha po úspěchu,“ říká předseda Kanonýrů Zdeněk Jirák.
Celý článek ›