Kanonýři uspořádali neligový turnaj přípravek. Chtějí, ať děti co nejvíce hrají

8. března 2022 | Zprávy z klubu
Přáli by si víc turnajů i zápasů, aby při svých florbalových začátcích okusili jejich atmosféru i dostali odměnu za poctivost v tréninku. A tak se oddíl Kanonýrů rozhodl přípravce uspořádat neligový turnaj, kam pozval týmy ze sousedství. Nadšení dění i výtečná atmosféra jsou pak pro klub motorem, aby v této snaze pokračoval i nadále.
Kanonýři uspořádali neligový turnaj přípravek. Chtějí, ať děti co nejvíce hrají

Celkem se klání zúčastnilo pět celků, přičemž hned trio týmů nasadili domácí Kanonýři, po jednom pak dodali hosté ze Stochova a Slaného. A byť o výsledky v této kategorii rozhodně nejde, tak prvenství získalo Slaný, které si připsalo tři výhry ze čtyř zápasů. Kladenské celky pak měly shodně po dvou vítězstvích.

„Celý turnaj se nesl v přátelské duchu, tak aby si děti hlavně zahrály a dostaly větší herní možnosti než jenom na tréninku či v průběhu soutěžní sezony. Systém turnaje byl takový, že se střetl každý s každým a na konci proběhlo malé vyhlášení. Turnaj v podobném duchu a stylu bychom chtěli pořádat častěji a věříme, že počet účastnických týmů se ještě navýší. Vnímáme, že jako největší florbalový klub v regionu máme určitou povinnost florbal rozvíjet, přinášet impulsy a turnaj nejmenších, kteří nemají takové herní vyžití, je tím nejlepším příkladem. Děkujeme klukům ze Stochova a Slaného, že dorazili a brzy se zase vidíme,“ říká Matěj Stůj, šéftrenér přípravek.

Bohatou fotogalerii z turnaje naleznete zde.

Podobné články

VÝSLEDKY a HODNOCENÍ. Mladší žáci berou na Prague Floorball Cup stříbro
4. května 2022

VÝSLEDKY a HODNOCENÍ. Mladší žáci berou na Prague Floorball Cup stříbro

Šestice kanonýrských celků (od přípravky až po dorostence + juniorky) se od pátku 6. do neděle 8. května účastnila mezinárodního turnaje Prague Floorball Cup. A nejlépe si vedli mladší žáci, kteří se probili až do finále. V něm sice podlehli Písku 0:2, i tak jde o velký úspěch tohoto týmu. Výsledky i hodnocení trenérů jednotlivých družstev za každý den si můžete přečíst v souhrnu.
Celý článek ›
Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky
3. května 2022

Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky

Už příští středu se pod taktovkou kladenských Kanonýrů v hale BIOS uskuteční unikátní akce pro rodiče i další zájemce o výchovu mladých sportovců. Dialogy, jak zní oficiální název akce, startují v 17.30 a od 19.20 na ně navazují rodičovské schůzky s trenéry jednotlivých kanonýrských kategorií, při nichž se bude rozebírat především nastavení nové sezony. I proto vedení klubu zdůrazňuje důležitost středečního podvečera.
Celý článek ›
Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách
18. dubna 2022

Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách

K trenérskému angažmá mu na sociálních sítích přály i velké florbalové legendy jako Radim Cepek či Vladimír Fuchs. A jen to potvrdilo, jakou oblíbenou florbalovou personou Dušan Přívara je. Zároveň ale věčný vtipálek ví, že se v roli trenéra bude muset částečně proměnit. „Budu muset změnit přístup. Jsem v jiné roli a jiná je i zodpovědnost. Ale určitě se nebudu měnit v jiného člověka, takže se nějaká sranda pořád objeví. Vím, kde budu muset přidat a kde ubrat. To mám v hlavě vyjasněné,“ říká v rozhovoru pro web Kanonýrů Dušan Přívara, čerstvě jmenovaný kouč A-týmu.
Celý článek ›
Úspěšný velikonoční Skills day
15. dubna 2022

Úspěšný velikonoční Skills day

Čtyři desítky Kanonýrek a Kanonýrů se na velikonoční čtvrtek zúčastnili Skills day. V něm se jednak pod dohledem reprezentačního kouče Marka Vojty zaměřili na rozvoj svých florbalových dovedností, brankáře si pro změnu vzal do parády Milan Tuláček, trenér gólmanů v Kanonýrech i asistent nově jmenovaného kouče A-týmu Dušana Přívary.
Celý článek ›
Přívara je novým trenérem A-týmu Kanonýrů. Jeho asistentem bude Tuláček
12. dubna 2022

Přívara je novým trenérem A-týmu Kanonýrů. Jeho asistentem bude Tuláček

Dušan Přívara je novým trenérem A-týmu a zároveň po deseti letech končí coby hráč Kanonýrů, protože se práci kouče chce věnovat na 100 procent. Jeho asistentem pak v nadcházející sezoně bude Milan Tuláček, který rovněž zůstává v pozici klubového trenéra brankářů. „S Dušanem jsme na tuto pozici dlouhodobě počítali. I když víme, že by byl ještě platný na hřišti, tak jsme rádi, že i on si vyhodnotil, že nejvíce prospěšný bude teď pro Kanonýry v trenérské roli. Máme v něj velkou důvěru a je z něj cítit touha po úspěchu,“ říká předseda Kanonýrů Zdeněk Jirák.
Celý článek ›