Víkendový souhrn výsledků mládeže

11. dubna 2022 | Zprávy z klubu
Sezona směřuje ke svému konci, i tak o víkendu byly v akci týmy dorostu a přípravek. Přinášíme vám tradiční pondělní souhrn výsledků a hodnocení mládeže.
Víkendový souhrn výsledků mládeže

DOROST U17

Kanonýři - Sokol Dobříš 4:2

Jan Hollmann: „Dorost B cestoval netradičně v pátek k dohrávce do Dobříše s domácím TJ Sokol. Celé utkání se neslo v duchu našeho obléhání domácí svatyně a až zázračných zákroků brankáře TJ Sokol. Kde nebyl, byla dobře postavena tyčka brány. Soupeř tak hrozil po našich chybách rychlými brejky a v polovině zápasu byl stav vyrovnaný, který ale neodpovídal obrazu hry. Ve vyostřeném závěru jsme prodali naši zkušenost a trpělivost v zakončení dvěma brankami. Závěr pohledný, hráči spokojeni. S očekáváním vyhlížíme naše poslední dvojutkání."


PŘÍPRAVKA U9

Kanonýři červení - Bohemians Praha bílí 9:8
Kanonýři červení - Prague Tigers White 8:2
Kanonýři červení - Start98 Kunratice 1:4
Kanonýři červení - Red Dragons Hořovice 13:4

Michal Rott: „Poslední letošní ligový turnaj jsme odehráli v domácím prostředí na hale BIOS ve čtvrtém koši. První zápas proti Bohemce byl napínavý až do samého závěru, nakonec se nám zápas povedlo dovést do zdárného konce. A to díky dobré hře v závěru, kdy kluci drželi všechny principy, které jsme si před hrou řekli. Druhý a čtvrtý zápas byl jednoznačně v naší režii, soupeře jsme přehrávali a náš výkon stupňovali až do konce. Dokonce ve čtvrtém zápase jsem vyzkoušel nechat hru více řídit kluky a méně jsem ji korigoval. Škoda třetího utkání s Kunraticemi, kdy kluci jednoznačně zápas vypustili. Jedno velké negativum, které se objevilo a provázelo nás celý turnajem, že jsme začali hrát, bojovat až po dvou vstřelených brankách soupeře. To by byla jediná větší výtka k našemu výkonu. S posledním turnajem zbývá říci pár slov k sezoně: Chtěl bych pochválit a hlavně poděkovat nejen červenému týmu přípravky, ale všem dětem a rodičům.“

Kanonýři bílí - Bohemians Praha zelení 5:12
Kanonýři bílí - Sokol Rudná 3:14
Kanonýři bílí - Kralupy Wolves 4:6
Kanonýři bílí - Fbc Rakovník 3:6

Bára Vinařová: „V nedělním turnaji jsme narazili na silné soupeře, snažili jsme se, ale bohužel jsme na své soupeře nestačili. V prvním zápase jsme si nedokázali hlídat soka a padlo z toho několik branek proti nám. V druhém zápase jsme nestačili soupeřově tempu a také jsme podlehli. V třetím zápase jsme narazili na Kralupy, dlouho jsme se drželi, pak jsme i dotáhli, ale bohužel ke konci se nám staly dvě branky osudnými a také jsme prohráli. V posledním čtvrtém zápase jsme nestačili tempu soupeře. Chtěla bych kluky i přes nevydařený výkon pochválit, snažili se. A také bych chtěla poděkovat všem rodičům za podporu.“

Podobné články

VÝSLEDKY a HODNOCENÍ. Mladší žáci berou na Prague Floorball Cup stříbro
4. května 2022

VÝSLEDKY a HODNOCENÍ. Mladší žáci berou na Prague Floorball Cup stříbro

Šestice kanonýrských celků (od přípravky až po dorostence + juniorky) se od pátku 6. do neděle 8. května účastnila mezinárodního turnaje Prague Floorball Cup. A nejlépe si vedli mladší žáci, kteří se probili až do finále. V něm sice podlehli Písku 0:2, i tak jde o velký úspěch tohoto týmu. Výsledky i hodnocení trenérů jednotlivých družstev za každý den si můžete přečíst v souhrnu.
Celý článek ›
Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky
3. května 2022

Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky

Už příští středu se pod taktovkou kladenských Kanonýrů v hale BIOS uskuteční unikátní akce pro rodiče i další zájemce o výchovu mladých sportovců. Dialogy, jak zní oficiální název akce, startují v 17.30 a od 19.20 na ně navazují rodičovské schůzky s trenéry jednotlivých kanonýrských kategorií, při nichž se bude rozebírat především nastavení nové sezony. I proto vedení klubu zdůrazňuje důležitost středečního podvečera.
Celý článek ›
Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách
18. dubna 2022

Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách

K trenérskému angažmá mu na sociálních sítích přály i velké florbalové legendy jako Radim Cepek či Vladimír Fuchs. A jen to potvrdilo, jakou oblíbenou florbalovou personou Dušan Přívara je. Zároveň ale věčný vtipálek ví, že se v roli trenéra bude muset částečně proměnit. „Budu muset změnit přístup. Jsem v jiné roli a jiná je i zodpovědnost. Ale určitě se nebudu měnit v jiného člověka, takže se nějaká sranda pořád objeví. Vím, kde budu muset přidat a kde ubrat. To mám v hlavě vyjasněné,“ říká v rozhovoru pro web Kanonýrů Dušan Přívara, čerstvě jmenovaný kouč A-týmu.
Celý článek ›
Úspěšný velikonoční Skills day
15. dubna 2022

Úspěšný velikonoční Skills day

Čtyři desítky Kanonýrek a Kanonýrů se na velikonoční čtvrtek zúčastnili Skills day. V něm se jednak pod dohledem reprezentačního kouče Marka Vojty zaměřili na rozvoj svých florbalových dovedností, brankáře si pro změnu vzal do parády Milan Tuláček, trenér gólmanů v Kanonýrech i asistent nově jmenovaného kouče A-týmu Dušana Přívary.
Celý článek ›