Víkendový souhrn výsledků mládeže

2. května 2022 | Zprávy z klubu
Florbalové soutěže za sebou mají závěrečné turnaje, a tak vám přinášíme poslední víkendové hodnocení mládežnických týmů Kanonýrů.
Víkendový souhrn výsledků mládeže

DOROST U17

Kanonýři bílí - Alien Nation 1:8
Kanonýři bílí - Pistoleros Unhošť 5:3

František Novohradský: „V páteční dohrávce byl dorost B tím, kdo přiletěl z vesmíru, nikoliv Alien z Černošic. První třetina 0:6 byla zlověstná bez pohybu, nápadu a v duchu zásadních chyb v obraně. Po přestávce jsme přeskupili síly na dva útoky a na tempu to bylo zásadně znát. Bohužel více než k udržení soupeře v dostatečné vzdálenosti od domácí odemčené branky to nestačilo. V sobotu to bylo o dost lepší než v pátek, do zápasu jsme vstoupili aktivně a zaměřili jsme se především na rozehrávku a aktivní hru v útočném pásmu, která byla velmi dobrá. Celý zápas jsme měli od začátku až do konce pod kontrolou. Děkuji klukům za velmi dobry přístup.“


MLADŠÍ ŽÁCI U13

Kanonýři modří - Wizards Praha Orange 2:3
Kanonýři modří - Prague Tigers White 2:5
Kanonýři modří - Tatran Střešovice 0:3
Kanonýři modří - Sparta Praha Red 6:1

Jan Buk: „Poslední turnaj sezony se nám výsledkově nepovedl. Tři zápasy jsme nezvládli kvůli špatné koncovce a lehkovážnému bránění. Hra s míčkem ovšem nebyla špatná. Výkon a výsledek se nám sešel až v posledním utkání, které bylo z naší strany tím úplně nejlepším v celém průběhu sezony.“

Kanonýři černí - Olymp 3:3
Kanonýři černí - Hořovice 7:3
Kanonýři černí - Tatran Střešovice 2:4
Kanonýři černí - Panthers Praha 6:8

Vojtěch Vaňous: „Sobotní turnaj byl plný rychlých změn a zvratů, do prvního zápasu jsme vstoupili ještě lehce ospale, avšak následně se naše tempo zvedlo a dokázali jsme tak zvrátit utkání na remízu. Druhý zápas byl od nás za celý den pravděpodobně nejlepší. Vstoupili jsme do něj od začátku naplno a dokázali jsme tak vyhrát. Třetí duel už byl oříšek, ale i tak jsme dokázali hrát poměrně vyrovnané utkání, avšak ke konci pro nás byl zápas velmi náročný a zběsilý, tudíž jsme se dopustili chyb a utkání skončilo prohrou. Do čtvrtého zápasu jsme vstoupili asi nejhůř - pravděpodobně již z vyčerpaní a nervozity, dostali jsme tak hned několik nešťastných gólů. Ale následně jsme se dokázali probudit a začali bojovat, bohužel už naše tempo na vítězství nestačilo.“

Podobné články

VÝSLEDKY a HODNOCENÍ. Mladší žáci berou na Prague Floorball Cup stříbro
4. května 2022

VÝSLEDKY a HODNOCENÍ. Mladší žáci berou na Prague Floorball Cup stříbro

Šestice kanonýrských celků (od přípravky až po dorostence + juniorky) se od pátku 6. do neděle 8. května účastnila mezinárodního turnaje Prague Floorball Cup. A nejlépe si vedli mladší žáci, kteří se probili až do finále. V něm sice podlehli Písku 0:2, i tak jde o velký úspěch tohoto týmu. Výsledky i hodnocení trenérů jednotlivých družstev za každý den si můžete přečíst v souhrnu.
Celý článek ›
Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky
3. května 2022

Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky

Už příští středu se pod taktovkou kladenských Kanonýrů v hale BIOS uskuteční unikátní akce pro rodiče i další zájemce o výchovu mladých sportovců. Dialogy, jak zní oficiální název akce, startují v 17.30 a od 19.20 na ně navazují rodičovské schůzky s trenéry jednotlivých kanonýrských kategorií, při nichž se bude rozebírat především nastavení nové sezony. I proto vedení klubu zdůrazňuje důležitost středečního podvečera.
Celý článek ›
Přihlaste se do sportovní třídy a získejte studijní stipendium od Kanonýrů
22. dubna 2022

Přihlaste se do sportovní třídy a získejte studijní stipendium od Kanonýrů

Kanonýři úzce spolupracují se 4. Základní školou Norská, která aktuálně přijímá přihlášky do specializované sportovní třídy od současných žáků pátých tříd. Přijímací testy se uskuteční ve středu 18. května, přihlášku je nutné podat nejpozději do 10. května. Pro členy Kanonýrů, kteří od příštího školního roku do této třídy nastoupí, má klub připraveno studijní stipendium a zároveň i podporu v materiálním vybavení.
Celý článek ›
Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách
18. dubna 2022

Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách

K trenérskému angažmá mu na sociálních sítích přály i velké florbalové legendy jako Radim Cepek či Vladimír Fuchs. A jen to potvrdilo, jakou oblíbenou florbalovou personou Dušan Přívara je. Zároveň ale věčný vtipálek ví, že se v roli trenéra bude muset částečně proměnit. „Budu muset změnit přístup. Jsem v jiné roli a jiná je i zodpovědnost. Ale určitě se nebudu měnit v jiného člověka, takže se nějaká sranda pořád objeví. Vím, kde budu muset přidat a kde ubrat. To mám v hlavě vyjasněné,“ říká v rozhovoru pro web Kanonýrů Dušan Přívara, čerstvě jmenovaný kouč A-týmu.
Celý článek ›
Úspěšný velikonoční Skills day
15. dubna 2022

Úspěšný velikonoční Skills day

Čtyři desítky Kanonýrek a Kanonýrů se na velikonoční čtvrtek zúčastnili Skills day. V něm se jednak pod dohledem reprezentačního kouče Marka Vojty zaměřili na rozvoj svých florbalových dovedností, brankáře si pro změnu vzal do parády Milan Tuláček, trenér gólmanů v Kanonýrech i asistent nově jmenovaného kouče A-týmu Dušana Přívary.
Celý článek ›