Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky

3. května 2022 | Zprávy z klubu
Už příští středu se pod taktovkou kladenských Kanonýrů v hale BIOS uskuteční unikátní akce pro rodiče i další zájemce o výchovu mladých sportovců. Dialogy, jak zní oficiální název akce, startují v 17.30 a od 19.20 na ně navazují rodičovské schůzky s trenéry jednotlivých kanonýrských kategorií, při nichž se bude rozebírat především nastavení nové sezony. I proto vedení klubu zdůrazňuje důležitost středečního podvečera.
Do BIOSky dorazí diskutovat Lener či Ježdík. Po akci následují rodičovské schůzky

Na akci (další informace zde) nabídnou osobnosti českého sportu nabídnout svůj pohled, jak u dítěte rozvinout sportovní talent či ho udržet u sportu. Rady poskytne například trenér zlatých hochů z Nagana a kouč v klubech NHL Slavomír Lener. Dalšími účastníky jsou volejbalový kouč Zdeněk Haník, trenér házené Michal Barda a basketbalový kouč Michal Ježdík. Všichni přitom v minulosti vedli národní týmy.

„Při diskuzi uslyší rodiče názor těchto odborníků, jaké kroky dělat či nedělat s dítětem, pokud chcete, aby se z nich stal profesionální sportovec. Případně, co mají rodiče dělat, aby minimálně u sportu zůstal, měl rád pohyb, byť se z něj profesionál nestane. Dialog zahájí sada otázek od trenérů Kanonýrů, s jakými tématy se při své praxi nejčastěji setkávají,“ říká sportovní ředitel Kanonýrů Marek Chlumský.

Právě on stojí za tím, že se unikátní akce na Kladně pořádá. Je ve vedení České trenérské akademie, která působí při Českém olympijském výboru, a tak se mu podařilo zajistit pro setkání skutečné odborníky. Zároveň bude Dialogy také moderovat. Přihlásit na akci se můžete zde.

„Na Dialogy navazují tradiční rodičovské schůzky, kde si zhodnotíme uplynulou sezonu, pobavíme se o té nadcházející a budeme samozřejmě připraveni zodpovědět rodičům i jejich dotazy,“ říká Chlumský.

Podobné články

VÝSLEDKY a HODNOCENÍ. Mladší žáci berou na Prague Floorball Cup stříbro
4. května 2022

VÝSLEDKY a HODNOCENÍ. Mladší žáci berou na Prague Floorball Cup stříbro

Šestice kanonýrských celků (od přípravky až po dorostence + juniorky) se od pátku 6. do neděle 8. května účastnila mezinárodního turnaje Prague Floorball Cup. A nejlépe si vedli mladší žáci, kteří se probili až do finále. V něm sice podlehli Písku 0:2, i tak jde o velký úspěch tohoto týmu. Výsledky i hodnocení trenérů jednotlivých družstev za každý den si můžete přečíst v souhrnu.
Celý článek ›
Přihlaste se do sportovní třídy a získejte studijní stipendium od Kanonýrů
22. dubna 2022

Přihlaste se do sportovní třídy a získejte studijní stipendium od Kanonýrů

Kanonýři úzce spolupracují se 4. Základní školou Norská, která aktuálně přijímá přihlášky do specializované sportovní třídy od současných žáků pátých tříd. Přijímací testy se uskuteční ve středu 18. května, přihlášku je nutné podat nejpozději do 10. května. Pro členy Kanonýrů, kteří od příštího školního roku do této třídy nastoupí, má klub připraveno studijní stipendium a zároveň i podporu v materiálním vybavení.
Celý článek ›
Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách
18. dubna 2022

Přívara o trenéřině, končících hráčích i případných posilách

K trenérskému angažmá mu na sociálních sítích přály i velké florbalové legendy jako Radim Cepek či Vladimír Fuchs. A jen to potvrdilo, jakou oblíbenou florbalovou personou Dušan Přívara je. Zároveň ale věčný vtipálek ví, že se v roli trenéra bude muset částečně proměnit. „Budu muset změnit přístup. Jsem v jiné roli a jiná je i zodpovědnost. Ale určitě se nebudu měnit v jiného člověka, takže se nějaká sranda pořád objeví. Vím, kde budu muset přidat a kde ubrat. To mám v hlavě vyjasněné,“ říká v rozhovoru pro web Kanonýrů Dušan Přívara, čerstvě jmenovaný kouč A-týmu.
Celý článek ›