Elévové a mladší žáci jednoznačně ovládli Tatran Cup

24. května 2022 | Zprávy z klubu
Tým elévů U11 o víkendu zvítězil na turnaji Tatran Cup, když vyhrál všech pět zápasů, do kterých nastoupil. Stejně tak si suverénně počínali i mladší žáci U13.
Elévové a mladší žáci jednoznačně ovládli Tatran Cup

MLADŠÍ ŽÁCI U13

Hugo Hübner: "Mladší žáci narazili ve skupině na Tatran Black, Písek a Lovosice. Skupinu jsme proletěli se skórem 30:5 a naladili jsme se na playoff. V semifinále proti Tatranu Red jsme se dlouho proti dobře bránícímu soupeři trápili, ale postupně jsme přidali góly a mohli se připravit na finálové klání. Zde nás čekala odveta proti Písku. Od začátku jsme měli zápas jen ve svojí režii, byli jsme efektivní v zakončení a třešničku na dort přidal Vojta Kocar s vychytanou nulou. Děkuji klukům za jejich přístup a předvedené výkony, které po celý turnaj gradovaly. Velké díky patří také rodičům za jejich podporu po celý turnaj.


ELÉVOVÉ U11


Výsledky:

Kanonýři U11 - Lovosice 11:0
Kanonýři U11 - Podbořany 8:0
Kanonýři U11 - Tatran 13:1

Nadstavbová skupina

Kanonýři U11 - Mladá Boleslav 13:12
Kanonýři U11 - Písek 9:3

Lukáš Molhanec: „Elévové U11 se se sezonou rozloučili na Tatran Cupu. Ve skupině jsme si s Lovosicemi, Podbořany a Tatranem připsali tři jasná vítězství, díky dobré práci v přepínání a střelecké aktivitě jsme základní skupinu jednoznačně ovládli s celkovým skóre 32:1. V prvním zápase nadstavbové skupiny jsme nastoupili proti Mladé Boleslavi. Zápas nabídl spoustu krásných akcí na obou stranách, ve druhé polovině jsme si dokázali vybudovat vyšší náskok, který jsme i přes velký tlak soupeře v závěru dokázali udržet. V posledním utkání dne nás čekal soupeř z Písku. V zápase jsme dokázali od začátku do konce dominovat a soupeře jsme zaslouženě porazili. Celkově se nám tedy podařilo poslední turnaj za elévy ovládnout. Dalším pozitivem je, že se všem hráčům podařilo v turnaji střelecky prosadit a brankář Ondra Michal dokázal vychytat dvě čistá konta. Kluky chci pochválit za přístup k celému turnaji i za progres během sezony. Na posledním turnaji za elévy jsme předváděli kvalitní florbal se zapojením všech tří hráčů do obrany i do útoku. Děkujeme také rodičům za pomoc s odvozy a za podporu během turnaje.“


DOROSTENKY

Kanonýrky - Tatran Black 1:2
Kanonýrky - Yellow lighting 1:4
Kanonýrky  - Rtyně 5:0

O 5. místo

Kanonýrky - Litvínov 2:4

Pavel Klečka: "V prvním zápase jsme narazili na domácí tým a byli mu vyrovnaným soupeřem. Tatran sice odskočil do dvoubrankového vedení, ale nám se podařilo po pár minutách také skórovat a v závěrečném tlaku jsme sahali po bodu. Bohužel kýžený gól jsme už nevstřelili. Ve druhém utkání nás čekal těžký soupeř, který šel po našich chybách už do tříbrankového vedení. Zlepšenou hrou ve druhém poločase se nám povedlo vstřelit alespoň jednu branku. V posledním utkání skupiny se nám povedl skvěle vstup do zápasu. Postupně jsme navyšovali náskok a soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili. Radost z vítězství nám bohužel zkazilo zranění hned tří hráček. V boji o páté místo jsme nastoupili už jen v osmi hráčkách, ale i přesto jsme odehráli skvělé utkání a holky mají můj velký obdiv, jak se do poslední minuty prali o výsledek. V koncovce nám však chybělo i kousek toho štěstí. Celkový herní projev a nasazení v celém turnaji mě velmi potěšilo a doufám, že v takových výkonech budeme pokračovat. Děkuji holkám za skvělou práci a rodičům za podporu a servis.“

Podobné články

FOTOGALERIE: Vydařený Den Kanonýrů
6. června 2022

FOTOGALERIE: Vydařený Den Kanonýrů

Kvůli covidovým restrikcím jsme se dočkali po třech letech. Ale tradičně to stálo za to. Den Kanonýrů, který je oslavou Dne dětí i definitivní rozlučkou se sezonou, znovu bavil. Desítky účastníků si užily bohatý program, který obsahoval různé soutěže, proběhnutí i třeba zdravotní cvičení s fyzioterapeutkou Gabrielou Pecákovou či páku s našim silákem Honzou Pechrem. A vrcholem bylo tradiční dortování, ze kterého šel výtěžek na charitu. Víc než slova ale řekne bohatá fotogalerie od Davida Háchy.
Celý článek ›