Loučení přípravky se sezonou v Roudnici

29. června 2022 | Zprávy z klubu
Týmy kanonýrských přípravek definitivně zakončily sezonu sobotním turnajem v Roudnici nad Labem, kterého se účastnilo šest celků, z toho dva právě vyslali Kanonýři.
Loučení přípravky se sezonou v Roudnici

1. ročník Roudnice Cup

Pořadí:

1. Ústí nad Labem
2. SK Štětí
3. Slaný Barracudas
4. Kanonýři červení
5. Kanonýři modří

6. FBC DDM Děčín

Bára Vinařová (modří): „Celý turnaj si kluci velmi užili, nechali na hřišti všechno. I když tomu výsledky moc nenapovídaly, tak se v průběhu turnaje kluci velmi posunuli. Předposlední zápas nechali na hřišti všechno, bohužel nás většina týmu přestřílela. Nejvíc bych chtěla kluky pochválit za poslední utkání, do kterého vkročili s obrovskou chutí. V zápase bylo mnoho emocí a skončil až prodloužením, kde jsme vstřelili vítězný gól. Turnaj jsme zakončili na 5 místě. Chtěla bych kluky moc pochválit za celý turnaj, každý se zapojil a nechal na hřišti své maximum. Velký dík patří rodičům a hlavně klukům.“

Michal Rott (červení): „Sobotním neligovým turnajem kluci zakončili, pro některé jejich první florbalový rok. Turnaj se nesl v pohodovém a přátelském duchu. V základní části se nám povedlo dvakrát vyhrát na týmem z Děčína. Nakonec nás čekal zápas o třetí místo se Slaným, kde jsme bohužel velmi herně klopýtali a nakonec duel prohráli. Kluky bych chtěl pochválit, jak v základní části makali a dali do toho všechno, což se možná nakonec stalo osudným, když nám v závěru došly síly. Kluci během celého turnaje měli nastavené stejné herní principy jako během sezony, plus jsme si dali i nějaké navíc. Doufám, že si turnaj kluci užili a rodičům nepřišla cesta zbytečná."


Podobné články

Úspěšné kanonýrské plácky pokračují i v srpnu
28. července 2022

Úspěšné kanonýrské plácky pokračují i v srpnu

I v srpnu pokračují Kanonýři v unikátním projektu „plácek“, který umožňuje mladým florbalistkám a florbalistům přijít si zahrát či zatrénovat, aniž by jim do toho někdo “mluvil” a organizoval je. Na některé termíny se přihlásilo až 30 hráčů, což svědčí o tom, že akce mladé Kanonýry zaujala.
Celý článek ›
FOTOGALERIE: Vydařený Den Kanonýrů
6. června 2022

FOTOGALERIE: Vydařený Den Kanonýrů

Kvůli covidovým restrikcím jsme se dočkali po třech letech. Ale tradičně to stálo za to. Den Kanonýrů, který je oslavou Dne dětí i definitivní rozlučkou se sezonou, znovu bavil. Desítky účastníků si užily bohatý program, který obsahoval různé soutěže, proběhnutí i třeba zdravotní cvičení s fyzioterapeutkou Gabrielou Pecákovou či páku s našim silákem Honzou Pechrem. A vrcholem bylo tradiční dortování, ze kterého šel výtěžek na charitu. Víc než slova ale řekne bohatá fotogalerie od Davida Háchy.
Celý článek ›