Prague Games, den 1: Mladší žáci si připsali dvě výhry

13. července 2022 | Zprávy z klubu
V Praze se rozjel úvodní den mezinárodního turnaje Prague Games. Nejlépe se vedlo mladším žákům, kteří v obou zápasech suverénně zvítězili. V článku naleznete výsledky všech mužstev včetně komentářů trenérů.
Prague Games, den 1: Mladší žáci si připsali dvě výhry

Středa 13. července

Dorostenci U17

Torpedo Havířov – Kanonýři 3:2
Skövde IBF (Švéd.) – Kanonýři 3:3

Stanislav Minář: "Dnes jsme chtěli vytěžit dvě výhry, takže z tohoto pohledu jsme nesplnili cíl. Náš vstup do turnaje byl nepřipraveny a bez tempa. Od poloviny prvního zápasu a i během druhého jsme předvedli zlepšený výkon, na který doufám navážeme zítra. Potřebujeme se zlepšit ve vylepšování pozic na útočné polovině, v obraně musíme být agresivnější. Po zisku v obraně i při presu se musíme zároveň lépe a efektivněji rozhodovat."


Starší žáci U14

Kanonýři – Fbc Strakonice 13:2
Kanonýři – FBŠ Olomouc 1:2

Michal Bradáč: "Dva zápasy s týmy, které moc neznáme. Plánem byly dvě výhry, ale podařilo se to pouze jednou. Gratulace Olomouci a jedeme dál. Za Kladno se nehraje, za Kladno se bojuje."


Mladší žáci U12

1. SFK Havířov – Kanonýři 1:11
Red Devils Wernigerode (Něm.) – Kanonýři 0:6

Jan Buk: "Do turnaje jsme si dali za herní cíle "přihraj a běž", využívání volného prostoru a přepínání do obrany. Oba zápasy jsme hráli většinu času s míčkem a ve hře se objevovaly zmíněné prvky. Do dalších zápasů bude potřeba využívat celou plochu hřiště, aby mohla být naše hra ještě lepší."


Elévové U10
Kanonýři – Tatran Střešovice red 5:4
Kanonýři – FC Písek 0:3
Kanonýři – Black Angels elévky 12:1
Kanonýři – FbŠ Bohemians 4:4
Kanonýři – Tatran Střešovice black 4:5

Miroslav Šnajdr: "Šli jsme do turnaje s cílem přechodu hráčů 1-1 a první myšlenkou vstřelit branku. Naši hráči mají rádi kombinační hru, ale často na úkor jednoduchého zakončení. Proto jsme zvolili tento cíl. Meta je to pro nás poměrně náročná, přesto se nám ji v každém zápase daří více či méně plnit. Těšíme se zítra na další zápasy a spoustu branek."

Václav Suk: "Úvodní den letošních Prague Games kategorie U10 hodnotím velmi pozitivně, i když v plnění stanovených cílů máme ještě určité rezervy. Celý den se až na drobné výjimky nesl v duchu fair play a velmi přátelské atmosféře. Zítra se pokusíme navázat na dnešní slušné výkony a ukázat, že jsme správní Kanonýři. Na závěr děkuji rodičům za podporu."

Podobné články

Junioři si v kvalifikaci připsali důležitých pět bodů! Uspěli i ženy a starší žáci
19. září 2022

Junioři si v kvalifikaci připsali důležitých pět bodů! Uspěli i ženy a starší žáci

Junioři Kanonýrů jsou zase o něco blíž svému prvnímu sezonnímu cíli, kterým je postup do celostátní soutěže. O víkendu si připsali ve své kvalifikační skupině pět ze šesti možných bodů a momentálně vedou tabulku. Teprve až příští víkend rozhodne, zda si zajistí přímý postup, či budou muset projít přes nevyzpytatelnou baráž. O víkendu se ale do hry dostaly i kategorie žen a starších žáků.
Celý článek ›
Úspěšný turnaj pod širým nebem
12. září 2022

Úspěšný turnaj pod širým nebem

Tři kanonýrské týmy elévů a přípravky se o víkendu účastnily turnaje v Praze, který se odehrával na hřišti Bohemians v Exe Sport Aréně pod otevřeným nebem. A byl to z kanonýrského pohledu velmi úspěšný turnaj, byť v něm šlo především o zdokonalení herních dovedností.
Celý článek ›
Junioři vytěžili v kvalifikaci z domácích zápasů čtyři body
12. září 2022

Junioři vytěžili v kvalifikaci z domácích zápasů čtyři body

Junioři Kanonýrů vstoupili do kvalifikace o postup do celostátní ligy dvojicí zápasů v domácí hale BIOS. V sobotu nejdříve porazili Chomutov 5:2, o den později prohráli po penaltovém rozstřelu s Black Angels 2:3. Ve vyrovnané tabulce skupiny E jsou zatím na druhém místě, o bod za vedoucím celkem Wizzards Praha. Sezonu rovněž o víkendu rozjeli dorostenci.
Celý článek ›