Prague Games, den 2: Mladší žáci jsou ve čtvrtfinále, dál jdou i starší žáci

14. července 2022 | Zprávy z klubu
Čtvrtek je druhým hracím dnem mezinárodního turnaje Prague Games. Na programu byly závěrečné zápasy základních skupin a následně se rozjelo play off. V něm mladší žáci postoupili do pátečního čtvrtfinále, ve kterém se střetnou s Olomoucí. Jejich starší kolegové uspěli v předkole proti FBC Ostrava a v pátek ráno je v osmifinále čeká švýcarský Zug. Dorostenci naopak nestačili na Havířov 1:5.
Prague Games, den 2: Mladší žáci jsou ve čtvrtfinále, dál jdou i starší žáci

Čtvrtek 14. července

Dorostenci U17

Kanonýři – Sparta Praha 2:2
předkolo play off:
Kanonýři - 1. SFK Havířov 1:5

Stanislav Minář: "Zápas se Spartou byl vyrovnaný, my jsme nevyužili nepřipravenost soupeře na zápas zejména na jeho začátku. Tam jsme měli odskočit, zbytek duelu už byl vyrovnaný i kvůli přesilovkám soupeře. Závěr zápasu jsme ale odehráli dobře na útočné polovině a mohli jsme nakonec vyhrát. Duel s Havířovem byl od nás nejhorším výkonem v turnaji. Na rozdíl od ostatních zápasů jsme náš výkon nestupňovali, naopak po každém gólu Havířova to od nás větší a větší křeč. Limitovala nás hlavně hra po zisku míčku. Zítra je pro nás vedle dalších věcí výzva konečně někdy zvládnout i ranní vstup do turnaje."

Miroslav Šnajdr: "Na turnaji nás trápí vylepšení úhlu pro zakončení. Často se držíme první myšlenky, i proto to vypadá, že se velmi nadřeme na každý gól. Naopak pozitivním faktorem je tlak. Máme zlepšené dostupování druhé vlny. Bohužel po zisku se nám nedaří prosadit se přímou střelou na branku."


Starší žáci U14

Warriors (Sloven.) - Kanonýři 0:4
překolo play off: FBC ČPP Ostrava - Kanonýři 1:7

Michal Bradáč: "Dnes opět dva zápasy s týmy, se kterými často nehrajeme. Poslední zápas ve skupině s bratislavským Warrios byl sice nervózní, ale měl vítězný konec. První krok play-off jsme splnili proti FBC Ostrava. Děkujeme soupeřům za zápasy a jedeme dál."


Mladší žáci U12

Kanonýři – Sparta Praha 7:0
osmifinále:
Tatran Střešovice Black - Kanonýři 3:5

Lukáš Molhanec: "Mladší žáci dnes odehráli další dvě utkání, v nichž jsme cíle ponechali stejné jako včera, tedy využívání volného prostoru, přepínání a práci útočících hráčů bez míčku. V prvním zápase jsme měli skvělé pasáže, kdy jsme dobře pracovali s šířkou i hloubkou hřiště a vytvářeli jsme si šance. Dařilo se nám i v zakončení. Ve druhé polovině utkání jsme už hlavně směrem do obrany zvolnili, soupeř nás za to ale nebyl schopný vytrestat. V prvním kole play off proti Tatranu jsme chtěli navázat na dobré úseky hry z předchozího zápasu. To se nám ale vůbec nedařilo, místo toho jsme navázali na nepovedené části. Vůbec jsme nehráli týmově ani rychle a zápas jsme zvládli spíše díky individuální kvalitě jednotlivých hráčů. Doufám, že to bylo jen nezvykem hráčů na nový typ utkání a věřím, že se zítra vrátíme k fungující rychlé hře, kterou umíme předvádět a se kterou jsme se prezentovali v základní skupině."


Elévové U10

Kanonýři – Sparta Praha red 1:12
Kanonýři – FC Písek 5:4
Kanonýři – Black Angels elévky 16:1
Kanonýři – Předvýběr.CZ Mladá Boleslav 4:6
Kanonýři – Butchis 3:8

Václav Suk: "Do druhého dne turnaje jsme nevstoupili nejlépe a hned na úvod jsme dostali slušnou lekci od týmu Sparty. Nicméně i krutá porážka je někdy potřeba a tato nám pomohla k uvědomění, že bez maximálního nasazení se proti těm nejlepším zkrátka hrát nedá a v dalších utkáních už byl náš přístup mnohem lepší. Velmi příjemným zpestřením dnes byla dopolední návštěva kamarádů Krchyho a Nelsona, kteří zdatně reprezentují Kanonýry v kategorii B12 a i jejich zásluhou se nám po úvodní porážce podařilo opět zvednout. V pátek nás čeká závěrečný den turnaje na hřišti pod otevřeným nebem, na což se všichni těšíme a věřím, že se s Prague Games rozloučíme jako správní Kanonýři."Program na pátek 15. července

Dorostenci U17

8:00 osmifinále B: Florbal Jindřichův Hradec – Kanonýři (hala VŠE)

Starší žáci U14

8:00 osmifinále: Zug United white – Kanonýři (Kunratice)

Mladší žáci U12

10:30 čtvrtfinále: FBŠ Olomouc – Kanonýři (Hamr 1)

Elévové U10

8:20 Kanonýři – FbŠ Bohemians (UNYP Arena venkovní hřiště)
10:00 Kanonýři – Tatran Střešovice red (UNYP Arena venkovní hřiště)
12:20 Kanonýři – Sparta Praha red (UNYP Arena venkovní hřiště)
13:20 Kanonýři – Předvýběr.CZ Mladá Boleslav (UNYP Arena venkovní hřiště)
15:20 Kanonýři – Prague Tigers (UNYP Arena venkovní hřiště)

Podobné články

Junioři si v kvalifikaci připsali důležitých pět bodů! Uspěli i ženy a starší žáci
19. září 2022

Junioři si v kvalifikaci připsali důležitých pět bodů! Uspěli i ženy a starší žáci

Junioři Kanonýrů jsou zase o něco blíž svému prvnímu sezonnímu cíli, kterým je postup do celostátní soutěže. O víkendu si připsali ve své kvalifikační skupině pět ze šesti možných bodů a momentálně vedou tabulku. Teprve až příští víkend rozhodne, zda si zajistí přímý postup, či budou muset projít přes nevyzpytatelnou baráž. O víkendu se ale do hry dostaly i kategorie žen a starších žáků.
Celý článek ›
Úspěšný turnaj pod širým nebem
12. září 2022

Úspěšný turnaj pod širým nebem

Tři kanonýrské týmy elévů a přípravky se o víkendu účastnily turnaje v Praze, který se odehrával na hřišti Bohemians v Exe Sport Aréně pod otevřeným nebem. A byl to z kanonýrského pohledu velmi úspěšný turnaj, byť v něm šlo především o zdokonalení herních dovedností.
Celý článek ›
Junioři vytěžili v kvalifikaci z domácích zápasů čtyři body
12. září 2022

Junioři vytěžili v kvalifikaci z domácích zápasů čtyři body

Junioři Kanonýrů vstoupili do kvalifikace o postup do celostátní ligy dvojicí zápasů v domácí hale BIOS. V sobotu nejdříve porazili Chomutov 5:2, o den později prohráli po penaltovém rozstřelu s Black Angels 2:3. Ve vyrovnané tabulce skupiny E jsou zatím na druhém místě, o bod za vedoucím celkem Wizzards Praha. Sezonu rovněž o víkendu rozjeli dorostenci.
Celý článek ›