Prague Games, den 3: Kanonýři na turnaji končí, nejdál se dostali dorostenci

15. července 2022 | Zprávy z klubu
Mezinárodní turnaj Prague Games rozehrál play off, v němž se dorostenci dostali do semifinále pavouku B. Tam ale jejich cesta skončila. Mladší žáci vypadli ve čtvrtfinále, podobně jako jejich starší kolegové. Jak výkony hodnotí trenéři, si můžete přečíst v článku.
Prague Games, den 3: Kanonýři na turnaji končí, nejdál se dostali dorostenci

Dorostenci U17

osmifinále B: Florbal Jindřichův Hradec – Kanonýři 1:3
čtvrtfinále B:
Kanonýři – Lausanne Université Club 9:0
semifinále B:
Kanonýři – Asper Šumperk 2:4

Miroslav Šnajdr: "Turnaj se nám výsledkově nezdařil podle plánů, přesto přinesl data, která musíme přenést do soustředění a druhé poloviny přípravy na ligu. 
Skupinová část byla z našeho pohledu spíše střelecké trápení. Nebyli jsme připraveni na rychlé zakončení, přičtu-li k tomu kostrbatý přechod do útoku, tak dvě remízy a jedna prohra o gól je z tohoto pohledu odpovídající našemu ofenzivnímu výkonu. Jak jsem již zmiňoval v předchozích reportech plusem na našem výkonu byl presink a zlepšující se práce druhé vlny. Tím je myšleno dostupování volných prostorů a předskakování soupeřů. Vyřazovací boje nezačaly dobře a poslaly nás do spodního pavouku, kde jsem jasně chtěli dojít až do finále. Zlepšili jsme zejména přechod do útoku, díky čemuž jsme vyhráli dva zápasy a dali i hodně branek. V těchto dvou utkáních bylo také vidět zlepšené postavení těla a sebevědomí hráčů. Klíčový zápas o finále jsme bohužel přes dobrý vstup nezvládli. Máme problém, když soupeř ukrajuje z našeho náskoku udržet standard naší hry a kvality. Začneme dělat nevynucené chyby a soupeř je vždy potrestá. Celkově hodnotím turnaj pozitivně ve směru k práci a přístupu co se týče jednotlivců. Negativní je výsledkový cíl, který jsme nenaplnili. Děkujeme všem hráčům a rodičům za podporu."


Starší žáci U14

osmifinále: Zug United white – Kanonýři 8:1
čtvrtfinále B:
Kanonýři – Tatran Střešovice Red 1:12


Michal Bradáč: "Dnes bohužel ne moc úspěšný den po výsledkové stránce, přesto výborné zápasy s velice kvalitními týmy. Je na čem pracovat a zlepšovat se. Soupeřům hodně štěstí do dalších zápasů. Velké poděkování všem hráčům za odmakané utkání většinou proti o rok starším a větším klukům.
Poděkování patří i rodičům a všem fanouškům, kteří nás po celou dobu podporovali."


Mladší žáci U12

čtvrtfinále: FBŠ Olomouc – Kanonýři 4:3

Jan Buk: "Herně kvalitní utkání jsme nezvládli výsledkově. Chyběla přesnost v zakončení a udělali jsme poslední chybu zápasu, kterou soupeř potrestal. Mrzí především to, že jsme neměli možnost odehrát další zápas proti dobrému soupeři. Turnaj nám ukázal, že ve hře s míčkem máme na čem stavět a zároveň je i dostatek prostoru pro zlepšení."


Elévové U10

Kanonýři – FbŠ Bohemians 3:4
Kanonýři – Tatran Střešovice red 3:10
Kanonýři – Sparta Praha red 0:9
Kanonýři – Předvýběr.CZ Mladá Boleslav 2:2
Kanonýři – Prague Tigers 2:7

Václav Suk: "Závěrečný den letošních Prague Games sice nebyl výsledkově nejúspěšnější, ale to je v této kategorii až na posledním místě. A jsem na naše hráče náležitě pyšný, že i přes nepříznivý průběh ve většině zápasů drželi při sobě a podporovali se tak, jak by to mělo v každém správném týmu být. Náš plán rozloučit se s turnajem jako správní Kanonýři, tak podle mne vyšel a domů odjíždíme se spoustou nových zkušeností a zážitků. Děkuji rodičům za podporu, pořadatelům za super přístup a hlavně hráčům, kteří téměř celý turnaj zvládli odehrát s maximálním nasazením, i když jsme měli pouze pět hráčů do pole a jednoho brankáře. Bylo to fajn a určitě se rádi zúčastníme i příští rok."

Podobné články

Junioři si v kvalifikaci připsali důležitých pět bodů! Uspěli i ženy a starší žáci
19. září 2022

Junioři si v kvalifikaci připsali důležitých pět bodů! Uspěli i ženy a starší žáci

Junioři Kanonýrů jsou zase o něco blíž svému prvnímu sezonnímu cíli, kterým je postup do celostátní soutěže. O víkendu si připsali ve své kvalifikační skupině pět ze šesti možných bodů a momentálně vedou tabulku. Teprve až příští víkend rozhodne, zda si zajistí přímý postup, či budou muset projít přes nevyzpytatelnou baráž. O víkendu se ale do hry dostaly i kategorie žen a starších žáků.
Celý článek ›
Úspěšný turnaj pod širým nebem
12. září 2022

Úspěšný turnaj pod širým nebem

Tři kanonýrské týmy elévů a přípravky se o víkendu účastnily turnaje v Praze, který se odehrával na hřišti Bohemians v Exe Sport Aréně pod otevřeným nebem. A byl to z kanonýrského pohledu velmi úspěšný turnaj, byť v něm šlo především o zdokonalení herních dovedností.
Celý článek ›
Junioři vytěžili v kvalifikaci z domácích zápasů čtyři body
12. září 2022

Junioři vytěžili v kvalifikaci z domácích zápasů čtyři body

Junioři Kanonýrů vstoupili do kvalifikace o postup do celostátní ligy dvojicí zápasů v domácí hale BIOS. V sobotu nejdříve porazili Chomutov 5:2, o den později prohráli po penaltovém rozstřelu s Black Angels 2:3. Ve vyrovnané tabulce skupiny E jsou zatím na druhém místě, o bod za vedoucím celkem Wizzards Praha. Sezonu rovněž o víkendu rozjeli dorostenci.
Celý článek ›