Kanonýři míří na Czech Open. Kdy hrají a kdo je čeká?

10. srpna 2022 | Zprávy z klubu
A-tým Kanonýrů čeká tradiční předsezonní příprava v podobě mezinárodního turnaje Czech Open. V kategorii PRO se od čtvrtka postupně střetne se superligovým týmem Black Angels, švýcarským Klotenem a švédským celkem Umea. Zároveň tu představí další dvě nové tváře.
Kanonýři míří na Czech Open. Kdy hrají a kdo je čeká?

Právě konfrontaci se zahraničními celky si pochvaluje kouč Kanonýrů Dušan Přívara. „Máme super skupinu a bude to pro nás příjemné porovnání, jak na tom jsme. Czech Open je pro nás ideální prověrka před začínající sezonou,“ říká trenér.

Po turnaji se totiž už rozjede Pohár Českého florbalu, počátkem září následuje start ligy, a tak je Czech Open ideální možností, jak ještě otestovat herní systém i některé hráče. „Chceme vyzkoušet některé mladší hráče, jestli je zapojíme na stálejší dobu do A-týmu,“ vysvětluje Přívara.

Zároveň se na turnaji představí dvě posily, které Kanonýři získali na hostování. Prvním z nich je 19letý Jonáš Mareš z Bohemians, druhým Josef Nový z Panthers Praha, který však může nastupovat ještě za juniory.

Kanonýři na Czech Open nejprve sehrají tři zápasy v základní skupině, pak následuje play off. Druhou skupinu tvoří Start98, Pardubice, Karlovy Vary a lotyšský celek FS Masters.


Čtvrtek 11. srpna

12:00 Kanonýři - Black Angels (Hala Jižní, stream)
18:00 Kloten-Dietlikon Jets (Švýc.) - Kanonýři (Hala Jižní, stream)

Pátek 12. srpna

9:00 Kanonýři - RIG Umea IBF (Švéd.) (Hala Jižní, stream)
předkolo play off

Výsledky a další informace zde.

Podobné články

Brněnský týden začíná střetem s Buldoky
22. září 2022

Brněnský týden začíná střetem s Buldoky

Bude to tak trochu brněnský týden. A-tým Kanonýrů odehraje během osmi dnů tři zápasy a ve všech bude jejich protivníkem klub z Brna. Začíná se tím nejtradičnějším, tedy celkem Bulldogs, který v sobotu dorazí do haly BIOS. Duel startuje v obvyklých 18 hodin.
Celý článek ›
V sobotu proti Startu. Velet bude Tuláček
16. září 2022

V sobotu proti Startu. Velet bude Tuláček

Ač hrají venku, tak to tentokrát nebude pro A-tým žádné velké cestování a koneckonců je to i tip pro vás fanoušky, jak strávit brzké sobotní odpoledne. Kanonýry čeká v hale na pražském Jižním Městě duel proti Startu98, který začíná ve 13.00 a celek v něm chce navázat na vydařený výkon z minulého kola proti Letce.
Celý článek ›