Czech Open, den 1.: Na úvod porážka a remíza Kanonýrů

11. srpna 2022 | Zprávy z klubu
V Praze se rozjel mezinárodní turnaj Czech Open. A-tým Kanonýrů úvodní den čekaly dva zápasy v kategorii PRO. Připsali si porážku a díky skvěle zvládnutému závěru i remízu proti švýcarskému Klotenu.
Czech Open, den 1.: Na úvod porážka a remíza Kanonýrů

Kanonýři - Black Angels 1:3
Branky a asistence: 6. Krbec - 4. Čáslava, 27. Burian (Bačinský), 40. Ježek

Kloten-Dietlikon Jets (Švýc.) - Kanonýři 2:2
Branky a asistence: 23. Vitali (Sorri), 26. Schellenberg (Beutler) - 38. Chroust (Bohuslávek), 40. Janda (Bohuslávek).

Hodnocení trenéra Dušana Přívary: „Při prvním zápase jsme se trochu rozkoukávali na hřišti. Řekli jsme si nové věci a bylo to pro nás v mnohém poznávání, protože jsme se poprvé sešli v kompletní sestavě. To se odrazilo na výsledku. Druhý zápas byl mnohem lepší. Věci, o kterých jsme mluvili, se v naší hře objevily. Hodně ladíme naší obrannou činnost, i proto z toho plyne, že se tolik netlačíme do branky. Učíme se nové herní situace. Hodnocení druhého zápasu je tak od nás kladné, protože se máme od čeho odpíchnout. V pátek ráno nás čeká kvalitní soupeř ze Švédska, který bude fyzicky náročný a snad nás připraví na odpolední duel, který určí do jaké části pavouka play off půjdeme.“

Pátek 12. srpna

9:00 Kanonýři - RIG Umea IBF (Švéd.) (Hala Jižní, stream)
předkolo play off

Výsledky a další informace zde.

Podobné články

Brněnský týden začíná střetem s Buldoky
22. září 2022

Brněnský týden začíná střetem s Buldoky

Bude to tak trochu brněnský týden. A-tým Kanonýrů odehraje během osmi dnů tři zápasy a ve všech bude jejich protivníkem klub z Brna. Začíná se tím nejtradičnějším, tedy celkem Bulldogs, který v sobotu dorazí do haly BIOS. Duel startuje v obvyklých 18 hodin.
Celý článek ›
V sobotu proti Startu. Velet bude Tuláček
16. září 2022

V sobotu proti Startu. Velet bude Tuláček

Ač hrají venku, tak to tentokrát nebude pro A-tým žádné velké cestování a koneckonců je to i tip pro vás fanoušky, jak strávit brzké sobotní odpoledne. Kanonýry čeká v hale na pražském Jižním Městě duel proti Startu98, který začíná ve 13.00 a celek v něm chce navázat na vydařený výkon z minulého kola proti Letce.
Celý článek ›