Czech Open, den 2.: Dvě těsné porážky Kanonýrů

12. srpna 2022 | Zprávy z klubu
Druhý den mezinárodního turnaje Czech Open začali Kanonýři těsnou prohrou se švédským celkem Umea 5:6. V základní skupině skončili na třetím místě a vpodvečer pak v předkole play off o jeden gól nestačili na Pardubice. V sobotním semifinále B tak narazí na Karlovy Vary.
Czech Open, den 2.: Dvě těsné porážky Kanonýrů

Kanonýři - RIG Umea IBF 5:6
Branky a asistence: 5. Nový, 13. Chroust, 31. Hübner (Bohuslávek), 36. Janda (Veselý), 40. Janda (Krbec) - 4. Ulriksson (Kohonen), 23. Sedin (Jellnor), 27. Ologhlen (Jellnor), 29. Klint (Andersson), 30. Ulriksson (Nydenfelt), 32. Andersson (Akesson).

Předkolo play off: Kanonýři - Sokoli Pardubice 2:3
Branky a asistence: 11. Čika, 38. Krbec (Veselý) - 12. Křinka (Pakosta), 18. Teichman (Žáček), 22. Žáček.

Hodnocení trenéra Dušana Přívary: „Dnes nás v obou zápasech trápila slabší koncovka. Musíme se v budoucnu zaměřit na jednodušší řešení s tlakem do branky. Naopak do defenzívy to bylo z naší strany celkem slušné. Vyzdvihl bych hru v šesti, kterou jsme sice netrénovali, ale kluci ji zvládli perfektně a vstřelili jsme při ní tři góly. V sobotu nás čekají Karlovy Vary, což bude pro nás menší derby. Dáme prostor mladším hráčům, aby si zvykli na tlak, protože nám jde o to, abychom hráli ještě večerní zápas.“


Sobota 13. srpna

Semifinále B: Kanonýři - Karlovy Vary (10:30, hala Jižní)

Podobné články

Brněnský týden začíná střetem s Buldoky
22. září 2022

Brněnský týden začíná střetem s Buldoky

Bude to tak trochu brněnský týden. A-tým Kanonýrů odehraje během osmi dnů tři zápasy a ve všech bude jejich protivníkem klub z Brna. Začíná se tím nejtradičnějším, tedy celkem Bulldogs, který v sobotu dorazí do haly BIOS. Duel startuje v obvyklých 18 hodin.
Celý článek ›
V sobotu proti Startu. Velet bude Tuláček
16. září 2022

V sobotu proti Startu. Velet bude Tuláček

Ač hrají venku, tak to tentokrát nebude pro A-tým žádné velké cestování a koneckonců je to i tip pro vás fanoušky, jak strávit brzké sobotní odpoledne. Kanonýry čeká v hale na pražském Jižním Městě duel proti Startu98, který začíná ve 13.00 a celek v něm chce navázat na vydařený výkon z minulého kola proti Letce.
Celý článek ›