Czech Open, den 3.: Kanonýrská výhra nad Vary a porážka ve finále B

13. srpna 2022 | Zprávy z klubu
Když se v play off potkají Kanonýři s Karlovými Vary, nemůže to snad dopadnout jinak než nájezdy. Rozhodovaly i semifinále B mezinárodního turnaje Czech Open a tentokrát v nich byli úspěšnější Kanonýři, kteří tak postoupili do večerního finále B. V něm však prohráli 1:3 s Black Angels.
Czech Open, den 3.: Kanonýrská výhra nad Vary a porážka ve finále B

semifinále B: Kanonýři - Karlovy Vary 3:2 po nájezdech
Branky a asistence: 34. V. Novák (Mareš), 36. Bohuslávek (Veselý), rozh. nájezd Stůj - 25. Klápa (Strachota), 35. Nicklas (Tomčo).

finále B: Kanonýři - Black Angels 1:3
Branky a asistence: 18. Janda (Novák) - 26. Ježek (Bauman), 28. Burian (Čáslava), 29. Ježek (Bačinský)

Hodnocení trenéra Dušana Přívary: „Zlomená nájezdová kletba proti Varům! V obou zápasech jsme vyhořeli na neproměňování šancí, ale jsme v klidu, protože jsme to netrénovali, takže se není čemu divit. Celkově turnaj hodnotím kladně, ukázal nám zrcadlo a my si uvědomili chyby. Ať už u nás v realizačním týmu, tak i u mančaftu. Když potáhneme za jeden provaz, bude to pro nás užitečné. Ukázalo nám to rovněž, že naše nastavená cesta je správná, kluci jí uvěřili, cítí se teď v ní víc komfortně. Jen musíme vyladit už zmiňovanou koncovku a bude to na počátku ligové sezony optimální.“

Podobné články

Brněnský týden začíná střetem s Buldoky
22. září 2022

Brněnský týden začíná střetem s Buldoky

Bude to tak trochu brněnský týden. A-tým Kanonýrů odehraje během osmi dnů tři zápasy a ve všech bude jejich protivníkem klub z Brna. Začíná se tím nejtradičnějším, tedy celkem Bulldogs, který v sobotu dorazí do haly BIOS. Duel startuje v obvyklých 18 hodin.
Celý článek ›
V sobotu proti Startu. Velet bude Tuláček
16. září 2022

V sobotu proti Startu. Velet bude Tuláček

Ač hrají venku, tak to tentokrát nebude pro A-tým žádné velké cestování a koneckonců je to i tip pro vás fanoušky, jak strávit brzké sobotní odpoledne. Kanonýry čeká v hale na pražském Jižním Městě duel proti Startu98, který začíná ve 13.00 a celek v něm chce navázat na vydařený výkon z minulého kola proti Letce.
Celý článek ›