Je tu Pohár Českého florbalu. Kanonýry na úvod čeká Tatran!

17. srpna 2022 | Zprávy z klubu
A-tým Kanonýrů má před sebou tradiční poslední soutěžní generálku před startem ligové soutěže v podobě Poháru Českého florbalu. A bude to velmi slušný test jeho formy, neboť se ve skupině utká hned s dvojicí superligových týmů. Začíná už ve čtvrtek přetěžkým soubojem s čerstvým vítězem Czech Open Tatranem Střešovice.
Je tu Pohár Českého florbalu. Kanonýry na úvod čeká Tatran!

Bude to jediný zápas ze skupiny, který Kanonýři odehrají na půdě soupeře, protože duely se superligovým Libercem a Náchodem z Národní ligy je už čekají v domácí hale BIOS. A dost možná právě domácí prostředí může rozhodovat, zda se Kanonýrům podaří postoupit do další fáze pohárové soutěže. „Určitě bychom se chtěli o postupové místo porvat. Uvidíme, v jakém budeme rozpoložení, protože půjde o zápasy ve všední dny a ty ne vždy dělají dobrotu,“ ví kouč A-týmu Dušan Přívara. "Duely pořádně prověří naší defenzívu a naopak v útoku musíme vytěžit maximum."

Ten se obzvlášť těší na čtvrteční duel proti Tatranu. Jednak s tímto celkem získal ještě coby hráč čtyři mistrovské tituly, jednak to bude pro jeho tým skvělá konfrontace aktuální formy. „Jde o zápas s vítězem elitní kategorie Czech Open, kde se jevil v neskutečné formě. Doufejme, že bude Tatran v plné sestavě a co nejvíce nás prověří,“ přeje si Přívara.

Utkání bude zvláštní i pro Martina Krejčího, osmnáctiletého hráče Tatranu, který je však teď na měsíčním hostování u Kanonýrů. Pokud Přívaru v pohárových zápasech a trénincích zaujme, měl by v kladenském dresu odehrát celou sezonu. „Zatím se jeví velmi slušně.“


Program Kanonýrů v Poháru Českého florbalu:

18. srpna: Tatran Střešovice – Kanonýři (19.00, hala Řepy, online)
23. srpna: Kanonýři – FBC Liberec (19.00, hala BIOS, online)
30. srpna: Kanonýři – Florbal Náchod (19.00, hala BIOS, online)

Podobné články

Brněnský týden začíná střetem s Buldoky
22. září 2022

Brněnský týden začíná střetem s Buldoky

Bude to tak trochu brněnský týden. A-tým Kanonýrů odehraje během osmi dnů tři zápasy a ve všech bude jejich protivníkem klub z Brna. Začíná se tím nejtradičnějším, tedy celkem Bulldogs, který v sobotu dorazí do haly BIOS. Duel startuje v obvyklých 18 hodin.
Celý článek ›
V sobotu proti Startu. Velet bude Tuláček
16. září 2022

V sobotu proti Startu. Velet bude Tuláček

Ač hrají venku, tak to tentokrát nebude pro A-tým žádné velké cestování a koneckonců je to i tip pro vás fanoušky, jak strávit brzké sobotní odpoledne. Kanonýry čeká v hale na pražském Jižním Městě duel proti Startu98, který začíná ve 13.00 a celek v něm chce navázat na vydařený výkon z minulého kola proti Letce.
Celý článek ›