Brněnský týden začíná střetem s Buldoky

22. září 2022 | Zprávy z klubu
Bude to tak trochu brněnský týden. A-tým Kanonýrů odehraje během osmi dnů tři zápasy a ve všech bude jejich protivníkem klub z Brna. Začíná se tím nejtradičnějším, tedy celkem Bulldogs, který v sobotu dorazí do haly BIOS. Duel startuje v obvyklých 18 hodin.
Brněnský týden začíná střetem s Buldoky

Zatím prvoligové výsledky slibují velmi vyrovnanou sezonu, koneckonců plný počet devíti bodů má po třech kolech jen nováček Butchis a i nejbližší kladenský protivník, brněnští Buldoci, už poznal porážku. V úvodním kole nestačil na exsuperligový Hattrick, se kterým prohrál 4:5, v minulém kole pak jen těsně doma porazil České Budějovice.

„Čeká nás velice těžký zápas, protože budeme hrát s adeptem na postup do superligy. Nicméně budeme chtít udělat vše pro to, aby tři body zůstaly doma,“ říká kouč Dušan Přívara.

Buldoci z nejvyšší soutěže spadli před třemi lety a od té doby se pokouší vrátit mezi elitu zpět. Nicméně dvakrát jejich snažení zastavil covid, na jaře neuspěli v baráži.

Sobotní zápas odstartuje fotbalovou hantýrkou „anglický“ týden, byť s brněnským nádechem, neboť ve středu Kanonýři vyráží ke svátečnímu zápasu na jih Moravy, kde se utkají s místním Hattrickem, tedy dalším aspirantem na postup a příští sobotu je doma čeká celek Troopers, který má rovněž zázemí v Brně. „Na ten týden se těším, protože je člověk plný florbalu. Myslím si, že se na to bude těšit i kabina, protože hráči mnohem raději hrají zápasy, než trénují,“ myslí si kouč Přívara.


Poslední vzájemné zápasy v lize s Bulldogs Brno:

4. prosince 2021: Kanonýři Kladno – Bulldogs Brno 2:3 pp
28. září 2021: Bulldogs Brno – Kanonýři Kladno 7:3
22. února 2020: Bulldogs Brno – Kanonýři Kladno 3:4
7. září 2019: Kanonýři Kladno – Bulldogs Brno 6:4
29. ledna 2017: Bulldogs Brno – Kanonýři Kladno 10:7

Jak zápas sledovat: videopřenos, on-line.

Podobné články

V sobotu proti Startu. Velet bude Tuláček
16. září 2022

V sobotu proti Startu. Velet bude Tuláček

Ač hrají venku, tak to tentokrát nebude pro A-tým žádné velké cestování a koneckonců je to i tip pro vás fanoušky, jak strávit brzké sobotní odpoledne. Kanonýry čeká v hale na pražském Jižním Městě duel proti Startu98, který začíná ve 13.00 a celek v něm chce navázat na vydařený výkon z minulého kola proti Letce.
Celý článek ›
Jasná záležitost. Kanonýři přehráli Letku
10. září 2022

Jasná záležitost. Kanonýři přehráli Letku

A-tým Kanonýrů má za sebou úspěšnou domácí premiéru v této prvoligové sezoně. Kladenští si v hale BIOS poradili s celkem Letky jednoznačně 9:2, když hned šest gólů vstřelili v závěrečné třetině. Příští týden je čeká duel proti Startu Kunratice.
Celý článek ›