Muži A

6.1.
čtvrtek
Florbal Ústí
1. liga mužů, 20. kolo
6.1.2022 19:00 | SH BIOS Kladno
1:2
8.1.
sobota
Torpedo Havířov
1. liga mužů, 21. kolo
8.1.2022 17:00 | MSH Havířov
6:5

U17 dorostenci (05 a 06)

9.1.
neděle
SK BIVOJ LITVÍNOV
1. liga dorostenců, 27. kolo
9.1.2022 10:00 | SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
13:5
9.1.
neděle
FB Hurrican Karlovy Vary
1. liga dorostenců, 27. kolo
9.1.2022 12:30 | SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
2:12

U17 dorostenci - volnočas (05 a 06)

8.1.
sobota
FBC Slavia Praha
3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
8.1.2022 09:00 | SH ZŠ Rudná
4:3
8.1.
sobota
ACEMA Sparta Praha Blue
3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
8.1.2022 11:20 | SH ZŠ Rudná
7:2

U11 elévové (11)

8.1.
sobota
Start98 Kunratice - Táborská
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
8.1.2022 09:40 | SH BIOS Kladno
3:15
Wizards SO Praha 10 orange
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
8.1.2022 11:40 | SH BIOS Kladno
11:0
SK Alien Nation Černošice
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
8.1.2022 13:40 | SH BIOS Kladno
2:7
Kanonýři Kladno šedí
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
8.1.2022 15:00 | SH BIOS Kladno
11:2
8.1.
sobota
OpenCamps Tatran Střešovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
8.1.2022 09:40 | SH Radotín
4:16
OLYMP FLORBAL Zeus
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
8.1.2022 11:00 | SH Radotín
9:10
ACEMA Sparta Praha BLACK
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
8.1.2022 12:20 | SH Radotín
12:6
TJ Sokol Dobříš
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
8.1.2022 14:20 | SH Radotín
14:14

U10 elévové (12)

8.1.
sobota
SK Alien Nation Černošice
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
8.1.2022 09:00 | SH BIOS Kladno
5:7
Start98 Kunratice - Táborská
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
8.1.2022 11:00 | SH BIOS Kladno
10:9
Wizards SO Praha 10 orange
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
8.1.2022 13:00 | SH BIOS Kladno
10:1
Kanonýři Kladno červení
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
8.1.2022 15:00 | SH BIOS Kladno
11:2
8.1.
sobota
Tatran OC Šestka Střešovice
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
8.1.2022 09:00 | SH BIOS Kladno
5:13
Kralupy Wolves blue
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
8.1.2022 11:00 | SH BIOS Kladno
8:8
FbC Red Dragons Hořovice Arrax
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
8.1.2022 13:00 | SH BIOS Kladno
8:4
OLYMP FLORBAL Achilles
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 6. kolo
8.1.2022 15:00 | SH BIOS Kladno
4:10

Muži Rezerva

8.1.
sobota
IBK Kubánský Klan B - MISTŘI!!!
Divize, 6. kolo
8.1.2022 17:10 | SH Králův Dvůr
3:4
8.1.
sobota
FBC JELENI UNHOŠŤ
Divize, 6. kolo
8.1.2022 19:30 | SH Králův Dvůr
2:3