U19 junioři (03 a 04)

září 2021

Sobota 11. září 2021, 14:00, SH BIOS Kladno
CE soutěž juniorů, 1. kolo
Kanonýři Kladno
3:4
TJ Sokol Královské Vinohrady
Kanonýři Kladno
vs.
TJ Sokol Královské Vinohrady
Neděle 12. září 2021, 13:00, SH Krupka
CE soutěž juniorů, 2. kolo
Florbal Ústí
0:6
Kanonýři Kladno
Florbal Ústí
vs.
Kanonýři Kladno
Sobota 18. září 2021, 17:00, SH BIOS Kladno
CE soutěž juniorů, 3. kolo
Kanonýři Kladno
5:6
po prodl.
FB Hurrican Karlovy Vary
Kanonýři Kladno
vs.
FB Hurrican Karlovy Vary
Neděle 19. září 2021, 14:00, TJ Sokol Vinohrady
CE soutěž juniorů, 4. kolo
TJ Sokol Královské Vinohrady
2:3
Kanonýři Kladno
TJ Sokol Královské Vinohrady
vs.
Kanonýři Kladno
Sobota 25. září 2021, 14:00, SH BIOS Kladno
CE soutěž juniorů, 5. kolo
Kanonýři Kladno
6:2
Florbal Ústí
Kanonýři Kladno
vs.
Florbal Ústí
Neděle 26. září 2021, 16:00, HMS Karlovy Vary
CE soutěž juniorů, 6. kolo
FB Hurrican Karlovy Vary
0:5
Kanonýři Kladno
FB Hurrican Karlovy Vary
vs.
Kanonýři Kladno

říjen 2021

Sobota 23. října 2021, 13:00, SH BIOS Kladno
CE soutěž juniorů, 1. kolo
Kanonýři Kladno
1:4
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Kanonýři Kladno
vs.
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
Neděle 24. října 2021, 18:00, SH BIOS Kladno
CE soutěž juniorů, 2. kolo
Kanonýři Kladno
5:6
po prodl.
ACEMA Sparta Praha UNYP
Kanonýři Kladno
vs.
ACEMA Sparta Praha UNYP

listopad 2021

Sobota 6. listopadu 2021, 17:00, SH ZŠ Dobiášova Liberec
CE soutěž juniorů, 3. kolo
FBC Liberec
8:10
Kanonýři Kladno
FBC Liberec
vs.
Kanonýři Kladno
Neděle 7. listopadu 2021, 16:00, Nová MSH Mladá Boleslav
CE soutěž juniorů, 4. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB
6:4
Kanonýři Kladno
Předvýběr.CZ Florbal MB
vs.
Kanonýři Kladno
Sobota 13. listopadu 2021, 18:00, SH BIOS Kladno
CE soutěž juniorů, 5. kolo
Kanonýři Kladno
4:8
BLACK ANGELS
Kanonýři Kladno
vs.
BLACK ANGELS
Neděle 14. listopadu 2021, 16:00, SH BIOS Kladno
CE soutěž juniorů, 6. kolo
Kanonýři Kladno
2:5
PSN Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno
vs.
PSN Tatran Střešovice
Středa 17. listopadu 2021, 17:00, SH BIOS Kladno
CE soutěž juniorů, 7. kolo
Kanonýři Kladno
5:6
Panthers Praha
Kanonýři Kladno
vs.
Panthers Praha
Sobota 20. listopadu 2021, 12:00, SH BIOS Kladno
CE soutěž juniorů, 8. kolo
Kanonýři Kladno
1:8
SOKOLI Pardubice
Kanonýři Kladno
vs.
SOKOLI Pardubice
Neděle 21. listopadu 2021, 15:30, SH Maloměřice
CE soutěž juniorů, 9. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno
4:5
po prodl.
Kanonýři Kladno
FBŠ Hummel Hattrick Brno
vs.
Kanonýři Kladno

prosinec 2021

Sobota 4. prosince 2021, 13:00, SH BIOS Kladno
CE soutěž juniorů, 10. kolo
Kanonýři Kladno
1:7
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Kanonýři Kladno
vs.
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Neděle 5. prosince 2021, 14:30, SH BIOS Kladno
CE soutěž juniorů, 11. kolo
Kanonýři Kladno
5:9
1. SC TEMPISH Vítkovice
Kanonýři Kladno
vs.
1. SC TEMPISH Vítkovice
Sobota 18. prosince 2021, 14:00, SH ZŠ Kunratice
CE soutěž juniorů, 12. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
4:3
Kanonýři Kladno
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
vs.
Kanonýři Kladno
Neděle 19. prosince 2021, 18:00, UNYP ARENA
CE soutěž juniorů, 13. kolo
ACEMA Sparta Praha UNYP
5:3
Kanonýři Kladno
ACEMA Sparta Praha UNYP
vs.
Kanonýři Kladno

leden 2022

Sobota 15. ledna 2022, 13:00, SH BIOS Kladno
CE soutěž juniorů, 15. kolo
Kanonýři Kladno
10:6
FBC Liberec
Kanonýři Kladno
vs.
FBC Liberec
Neděle 16. ledna 2022, 18:00, SH BIOS Kladno
CE soutěž juniorů, 16. kolo
Kanonýři Kladno
4:5
po nájezdech
Předvýběr.CZ Florbal MB
Kanonýři Kladno
vs.
Předvýběr.CZ Florbal MB

únor 2022

Pátek 4. února 2022, 19:30, SH ZŠ Rudná
CE soutěž juniorů, 14. kolo
Panthers Praha
10:5
Kanonýři Kladno
Panthers Praha
vs.
Kanonýři Kladno
Úterý 8. února 2022, 20:00, STODOLA Aréna Střešovice
CE soutěž juniorů, 18. kolo
PSN Tatran Střešovice
4:3
Kanonýři Kladno
PSN Tatran Střešovice
vs.
Kanonýři Kladno
Sobota 12. února 2022, 17:00, SH Dašická Pardubice
CE soutěž juniorů, 19. kolo
SOKOLI Pardubice
3:5
Kanonýři Kladno
SOKOLI Pardubice
vs.
Kanonýři Kladno
Neděle 13. února 2022, 16:00, SH BIOS Kladno
CE soutěž juniorů, 20. kolo
Kanonýři Kladno
4:6
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Kanonýři Kladno
vs.
FBŠ Hummel Hattrick Brno
Neděle 20. února 2022, 18:00, SH Kbely
CE soutěž juniorů, 17. kolo
BLACK ANGELS
7:10
Kanonýři Kladno
BLACK ANGELS
vs.
Kanonýři Kladno
Sobota 26. února 2022, 14:00, ČPP Aréna Ostrava
CE soutěž juniorů, 21. kolo
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
10:5
Kanonýři Kladno
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
vs.
Kanonýři Kladno
Neděle 27. února 2022, 11:00, SC Dubina Ostrava
CE soutěž juniorů, 22. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
6:4
Kanonýři Kladno
1. SC TEMPISH Vítkovice
vs.
Kanonýři Kladno

březen 2022

Sobota 5. března 2022, 13:00, SH BIOS Kladno
CE soutěž juniorů, 1. kolo
Kanonýři Kladno
9:2
FBC Štíři Č. Budějovice
Kanonýři Kladno
vs.
FBC Štíři Č. Budějovice
Neděle 6. března 2022, 16:00, SH České Budějovice
CE soutěž juniorů, 2. kolo
FBC Štíři Č. Budějovice
4:5
Kanonýři Kladno
FBC Štíři Č. Budějovice
vs.
Kanonýři Kladno
Sobota 12. března 2022, 12:30, SH ZŠ Rudná
CE soutěž juniorů, 1. kolo
Panthers Praha
4:5
Kanonýři Kladno
Panthers Praha
vs.
Kanonýři Kladno
Neděle 13. března 2022, 17:00, SH BIOS Kladno
CE soutěž juniorů, 2. kolo
Kanonýři Kladno
4:3
po prodl.
Panthers Praha
Kanonýři Kladno
vs.
Panthers Praha
Sobota 19. března 2022, 15:00, SC Dubina Ostrava
CE soutěž juniorů, 1. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
6:5
Kanonýři Kladno
1. SC TEMPISH Vítkovice
vs.
Kanonýři Kladno
Neděle 20. března 2022, 15:00, SH BIOS Kladno
CE soutěž juniorů, 2. kolo
Kanonýři Kladno
7:6
po nájezdech
1. SC TEMPISH Vítkovice
Kanonýři Kladno
vs.
1. SC TEMPISH Vítkovice
Středa 23. března 2022, 19:00, SC Dubina Ostrava
CE soutěž juniorů, 3. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice
10:2
Kanonýři Kladno
1. SC TEMPISH Vítkovice
vs.
Kanonýři Kladno