U15 starší žáci (07 a 08)

Neděle 28. listopad 2021 @ Nová MSH Mladá Boleslav
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno bílí
Předvýběr.CZ Florbal MB White
2:3
Sobota 11. prosinec 2021 @ TJ JM Chodov
Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno bílí
FBC Slavia Praha
Začátek
9:50
Sobota 11. prosinec 2021 @ SH Čakovice
Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno modří
Panthers Praha 2007 BLACK
Začátek
9:50
Šéf Kanonýrů Jirák o Pazderově odchodu i výsledcích áčka
23. listopad 2021

Šéf Kanonýrů Jirák o Pazderově odchodu i výsledcích áčka

Předseda Kanonýrů Zdeněk Jirák se v rozhovoru pro klubový web vrací k odvolání sportovního ředitele a trenéra A-týmu Jana Pazdery. Mluví o spokojenosti s dosavadními výsledky áčka v 1. lize i o tom, jak je klub připraven na další možná protiepidemická opatření včetně opětovného sportovního lockdownu.
Celý článek ›

Liga starších žáků - skupina 3

Poz.Název týmuZSkóreBody
1ACEMA Sparta Praha BLUE1588:40
2Tatran OC Šestka Střešovice1561:47
3Předvýběr.CZ Florbal MB Black1553:54
4FAT PIPE FLORBAL CHODOV1575:58
5BLACK ANGELS A1555:44
6Tatran Střešovice1582:63
7ACEMA Sparta Praha RED1560:54
8Kanonýři Kladno modří1553:43
9FbŠ Bohemians DDM Praha 71539:67
10Panthers Praha 2007 BLACK1550:33
11BUTCHIS1552:67
12Floorball Club FALCON black1551:80
13FAT PIPE Start98 Kunratice 1579:65
14Prague Tigers1596:63
15FBC Draci Říčany1544:67
16Viking TJ Kobylisy1545:89
17Wizards SO Praha 10 orange1577:38
18OLYMP FLORBAL Zeus1591:41
19FBC Kutná Hora - Černí1530:80
20FBK Fat Pipe Vosy Praha1580:63
21T.B.C. LUCERN Králův Dvůr1546:84
22FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci1575:64
23BLACK ANGELS B1553:68
24TJ Sokol Královské Vinohrady1557:67
25Sokol Rudná1554:63
26DDM Horní Počernice Orka1678:61
27SK Florbal Benešov 1539:50
28FbŠ Bohemians Praha 4 zelení1542:68
29FAT PIPE Traverza Chodov1871:54
30Kralupy Wolves1550:67
31SK Alien Nation Černošice1795:42
32Předvýběr.CZ Florbal MB White1982:58
33SK Dvojka Praha1889:50
34OLYMP FLORBAL Herkules1890:47
35Kanonýři Kladno bílí1864:59
36SPORT EDEN BEROUN1878:47
37Florbal Jesenice1866:87
38FBC Slavia Praha1544:130
39FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ1546:158

Rozpis tréninků

pondělí16:00 - 17:00 / 17:00 -18:00SH BIOS Kladno
úterý16:00 - 17:00 / 17:00 -18:00SH BIOS Kladno
středa17:45 - 19:00SH BIOS Kladno
čtvrtek17:00 - 18:3012. ZŠ

Naši trenéři

Šnajdr Miroslav Hlavní trenér
Novák Jan Asistent trenéra
Novohradský František Asistent trenéra