U15 starší žáci (07 a 08)

říjen 2021

Sobota 2. října 2021, 9:40, SH ZŠ Campanus
Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
SPORT EDEN BEROUN
3:5
Kanonýři Kladno bílí
SPORT EDEN BEROUN
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Sobota 2. října 2021, 11:40, SH ZŠ Campanus
Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno bílí
6:5
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Sobota 2. října 2021, 13:40, SH ZŠ Campanus
Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
FAT PIPE Traverza Chodov
0:5
kontumováno
Kanonýři Kladno bílí
FAT PIPE Traverza Chodov
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Sobota 2. října 2021, 15:00, SH ZŠ Campanus
Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno bílí
2:1
SK Dvojka Praha
Kanonýři Kladno bílí
vs.
SK Dvojka Praha
Neděle 17. října 2021, 10:20, SH Kralupy nad Vltavou
Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
DDM Horní Počernice Orka
4:3
Kanonýři Kladno bílí
DDM Horní Počernice Orka
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 17. října 2021, 13:40, SH Kralupy nad Vltavou
Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno bílí
7:6
Kralupy Wolves
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Kralupy Wolves
Neděle 17. října 2021, 15:20, SH Kralupy nad Vltavou
Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
SK Florbal Benešov
1:7
Kanonýři Kladno bílí
SK Florbal Benešov
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 31. října 2021, 9:00, SH TJ Kobylisy
Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno bílí
2:6
SK Florbal Benešov
Kanonýři Kladno bílí
vs.
SK Florbal Benešov
Neděle 31. října 2021, 10:40, SH TJ Kobylisy
Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
5:5
Kanonýři Kladno bílí
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 31. října 2021, 15:40, SH TJ Kobylisy
Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno bílí
2:3
DDM Horní Počernice Orka
Kanonýři Kladno bílí
vs.
DDM Horní Počernice Orka

listopad 2021

Sobota 13. listopadu 2021, 10:20, SH ZŠ Campanus
Liga starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno bílí
3:4
DDM Horní Počernice Orka
Kanonýři Kladno bílí
vs.
DDM Horní Počernice Orka
Sobota 13. listopadu 2021, 11:40, SH ZŠ Campanus
Liga starších žáků - skupina 3, 4. kolo
FAT PIPE Traverza Chodov
6:2
Kanonýři Kladno bílí
FAT PIPE Traverza Chodov
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Sobota 13. listopadu 2021, 13:00, SH ZŠ Campanus
Liga starších žáků - skupina 3, 4. kolo
SK Dvojka Praha
3:3
Kanonýři Kladno bílí
SK Dvojka Praha
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Sobota 13. listopadu 2021, 14:20, SH ZŠ Campanus
Liga starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno bílí
6:2
Florbal Jesenice
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Florbal Jesenice
Neděle 28. listopadu 2021, 9:40, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
SK Dvojka Praha
1:2
Kanonýři Kladno bílí
SK Dvojka Praha
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 28. listopadu 2021, 11:40, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno bílí
1:2
SK Alien Nation Černošice
Kanonýři Kladno bílí
vs.
SK Alien Nation Černošice
Neděle 28. listopadu 2021, 13:40, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
OLYMP FLORBAL Herkules
4:1
Kanonýři Kladno bílí
OLYMP FLORBAL Herkules
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 28. listopadu 2021, 15:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno bílí
2:3
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Předvýběr.CZ Florbal MB White

prosinec 2021

Sobota 11. prosince 2021, 9:50, TJ JM Chodov
Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno bílí
13:0
FBC Slavia Praha
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FBC Slavia Praha
Sobota 11. prosince 2021, 11:45, TJ JM Chodov
Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno bílí
2:4
OLYMP FLORBAL Herkules
Kanonýři Kladno bílí
vs.
OLYMP FLORBAL Herkules
Sobota 11. prosince 2021, 12:50, TJ JM Chodov
Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno bílí
5:1
FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ

leden 2022

Sobota 15. ledna 2022, 9:50, SH ZŠ Černošice-Mokropsy
Liga starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno bílí
12:1
FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ
Sobota 15. ledna 2022, 11:45, SH ZŠ Černošice-Mokropsy
Liga starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno bílí
2:6
SK Alien Nation Černošice
Kanonýři Kladno bílí
vs.
SK Alien Nation Černošice
Sobota 15. ledna 2022, 12:50, SH ZŠ Černošice-Mokropsy
Liga starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno bílí
3:2
FBC Slavia Praha
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FBC Slavia Praha

únor 2022

Neděle 6. února 2022, 9:00, SH BIOS Kladno
Liga starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno bílí
3:2
BLACK ANGELS B
Kanonýři Kladno bílí
vs.
BLACK ANGELS B
Neděle 6. února 2022, 11:00, SH BIOS Kladno
Liga starších žáků - skupina 3, 8. kolo
SPORT EDEN BEROUN
2:2
Kanonýři Kladno bílí
SPORT EDEN BEROUN
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 6. února 2022, 13:00, SH BIOS Kladno
Liga starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno bílí
3:3
SK Alien Nation Černošice
Kanonýři Kladno bílí
vs.
SK Alien Nation Černošice
Neděle 6. února 2022, 15:00, SH BIOS Kladno
Liga starších žáků - skupina 3, 8. kolo
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
5:3
Kanonýři Kladno bílí
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Sobota 19. února 2022, 9:00, SH ZŠ Černošice-Mokropsy
Liga starších žáků - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno bílí
4:3
SK Alien Nation Černošice
Kanonýři Kladno bílí
vs.
SK Alien Nation Černošice
Sobota 19. února 2022, 10:55, SH ZŠ Černošice-Mokropsy
Liga starších žáků - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno bílí
3:0
SK Florbal Benešov
Kanonýři Kladno bílí
vs.
SK Florbal Benešov
Sobota 19. února 2022, 12:50, SH ZŠ Černošice-Mokropsy
Liga starších žáků - skupina 3, 9. kolo
BLACK ANGELS B
4:1
Kanonýři Kladno bílí
BLACK ANGELS B
vs.
Kanonýři Kladno bílí

březen 2022

Neděle 20. března 2022, 9:40, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Florbal Jesenice
0:3
Kanonýři Kladno bílí
Florbal Jesenice
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 20. března 2022, 11:40, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Kanonýři Kladno bílí
6:1
SK Alien Nation Černošice
Kanonýři Kladno bílí
vs.
SK Alien Nation Černošice
Neděle 20. března 2022, 13:40, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga starších žáků - skupina 3, 10. kolo
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
0:7
Kanonýři Kladno bílí
T.B.C. LUCERN Králův Dvůr
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 20. března 2022, 15:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Kanonýři Kladno bílí
2:3
Předvýběr.CZ Florbal MB White
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Předvýběr.CZ Florbal MB White

duben 2022

Sobota 2. dubna 2022, 9:00, SH BIOS Kladno
Liga starších žáků - skupina 3, 11. kolo
Kanonýři Kladno bílí
3:1
FBK Fat Pipe Vosy Praha
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FBK Fat Pipe Vosy Praha
Sobota 2. dubna 2022, 11:00, SH BIOS Kladno
Liga starších žáků - skupina 3, 11. kolo
FBC Slavia Praha
5:3
Kanonýři Kladno bílí
FBC Slavia Praha
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Sobota 2. dubna 2022, 13:00, SH BIOS Kladno
Liga starších žáků - skupina 3, 11. kolo
Kanonýři Kladno bílí
6:6
FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci
Sobota 2. dubna 2022, 15:00, SH BIOS Kladno
Liga starších žáků - skupina 3, 11. kolo
SK Florbal Benešov
5:3
Kanonýři Kladno bílí
SK Florbal Benešov
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 24. dubna 2022, 9:40, Jedenáctka VS
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
FBC Slavia Praha
4:3
Kanonýři Kladno bílí
FBC Slavia Praha
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 24. dubna 2022, 11:40, Jedenáctka VS
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Kanonýři Kladno bílí
6:0
Kralupy Wolves
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Kralupy Wolves
Neděle 24. dubna 2022, 13:40, Jedenáctka VS
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Florbal Jesenice
4:1
Kanonýři Kladno bílí
Florbal Jesenice
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 24. dubna 2022, 15:00, Jedenáctka VS
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Kanonýři Kladno bílí
1:4
FAT PIPE Traverza Chodov
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FAT PIPE Traverza Chodov