U15 starší žáci (07 a 08)

říjen 2021

Sobota 2. října 2021, 10:40, SH ZŠ Rudná
Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno modří
1:4
ACEMA Sparta Praha RED
Kanonýři Kladno modří
vs.
ACEMA Sparta Praha RED
Sobota 2. října 2021, 12:20, SH ZŠ Rudná
Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Floorball Club FALCON black
1:5
Kanonýři Kladno modří
Floorball Club FALCON black
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 2. října 2021, 14:50, SH ZŠ Rudná
Liga starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno modří
6:1
BUTCHIS
Kanonýři Kladno modří
vs.
BUTCHIS
Neděle 17. října 2021, 9:50, SH Kostelec nad Černými lesy
Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno modří
4:5
Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno modří
vs.
Tatran Střešovice
Neděle 17. října 2021, 11:30, SH Kostelec nad Černými lesy
Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Panthers Praha 2007 BLACK
0:2
Kanonýři Kladno modří
Panthers Praha 2007 BLACK
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 17. října 2021, 14:50, SH Kostelec nad Černými lesy
Liga starších žáků - skupina 3, 2. kolo
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
2:3
po nájezdech
Kanonýři Kladno modří
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 31. října 2021, 9:00, SH Gymnázium Mělník
Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno modří
2:5
Panthers Praha 2007 BLACK
Kanonýři Kladno modří
vs.
Panthers Praha 2007 BLACK
Neděle 31. října 2021, 10:40, SH Gymnázium Mělník
Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
BLACK ANGELS A
1:4
Kanonýři Kladno modří
BLACK ANGELS A
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 31. října 2021, 14:50, SH Gymnázium Mělník
Liga starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno modří
7:2
BUTCHIS
Kanonýři Kladno modří
vs.
BUTCHIS

listopad 2021

Sobota 13. listopadu 2021, 9:50, SH VŠE
Liga starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno modří
5:5
Floorball Club FALCON black
Kanonýři Kladno modří
vs.
Floorball Club FALCON black
Sobota 13. listopadu 2021, 11:30, SH VŠE
Liga starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Panthers Praha 2007 BLACK
3:5
Kanonýři Kladno modří
Panthers Praha 2007 BLACK
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 13. listopadu 2021, 14:00, SH VŠE
Liga starších žáků - skupina 3, 4. kolo
BLACK ANGELS A
6:1
Kanonýři Kladno modří
BLACK ANGELS A
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 28. listopadu 2021, 9:50, X3M Arena Barrandov
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Tatran Střešovice
2:4
Kanonýři Kladno modří
Tatran Střešovice
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 28. listopadu 2021, 13:10, X3M Arena Barrandov
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno modří
1:4
Tatran OC Šestka Střešovice
Kanonýři Kladno modří
vs.
Tatran OC Šestka Střešovice
Neděle 28. listopadu 2021, 14:50, X3M Arena Barrandov
Liga starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
2:3
Kanonýři Kladno modří
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
vs.
Kanonýři Kladno modří

prosinec 2021

Sobota 11. prosince 2021, 9:50, SH Čakovice
Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno modří
2:3
Panthers Praha 2007 BLACK
Kanonýři Kladno modří
vs.
Panthers Praha 2007 BLACK
Sobota 11. prosince 2021, 11:30, SH Čakovice
Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
ACEMA Sparta Praha BLUE
10:0
Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha BLUE
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 11. prosince 2021, 15:40, SH Čakovice
Liga starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
3:2
Kanonýři Kladno modří
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
vs.
Kanonýři Kladno modří

leden 2022

Neděle 16. ledna 2022, 11:30, SH BIOS Kladno
Liga starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno modří
5:3
Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno modří
vs.
Tatran Střešovice
Neděle 16. ledna 2022, 13:10, SH BIOS Kladno
Liga starších žáků - skupina 3, 7. kolo
ACEMA Sparta Praha RED
2:3
Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha RED
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 16. ledna 2022, 14:00, SH BIOS Kladno
Liga starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
4:1
Kanonýři Kladno modří
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
vs.
Kanonýři Kladno modří

únor 2022

Neděle 6. února 2022, 11:30, X3M Arena Barrandov
Liga starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno modří
1:2
ACEMA Sparta Praha RED
Kanonýři Kladno modří
vs.
ACEMA Sparta Praha RED
Neděle 6. února 2022, 13:10, X3M Arena Barrandov
Liga starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Wizards SO Praha 10 orange
1:4
Kanonýři Kladno modří
Wizards SO Praha 10 orange
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 6. února 2022, 14:50, X3M Arena Barrandov
Liga starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Prague Tigers
3:1
Kanonýři Kladno modří
Prague Tigers
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 19. února 2022, 9:50, SH ZŠ Rudná
Liga starších žáků - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno modří
1:5
FAT PIPE Start98 Kunratice
Kanonýři Kladno modří
vs.
FAT PIPE Start98 Kunratice
Sobota 19. února 2022, 11:30, SH ZŠ Rudná
Liga starších žáků - skupina 3, 9. kolo
Wizards SO Praha 10 orange
2:2
Kanonýři Kladno modří
Wizards SO Praha 10 orange
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 19. února 2022, 15:40, SH ZŠ Rudná
Liga starších žáků - skupina 3, 9. kolo
ACEMA Sparta Praha RED
2:5
Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha RED
vs.
Kanonýři Kladno modří

březen 2022

Neděle 20. března 2022, 9:50, Přetlaková SH Kladno
Liga starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Kanonýři Kladno modří
9:2
Prague Tigers
Kanonýři Kladno modří
vs.
Prague Tigers
Neděle 20. března 2022, 11:30, Přetlaková SH Kladno
Liga starších žáků - skupina 3, 10. kolo
FAT PIPE Start98 Kunratice
2:2
Kanonýři Kladno modří
FAT PIPE Start98 Kunratice
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 20. března 2022, 14:00, Přetlaková SH Kladno
Liga starších žáků - skupina 3, 10. kolo
FBC Draci Říčany
0:2
Kanonýři Kladno modří
FBC Draci Říčany
vs.
Kanonýři Kladno modří

duben 2022

Sobota 2. dubna 2022, 9:50, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga starších žáků - skupina 3, 11. kolo
Tatran OC Šestka Střešovice
2:4
Kanonýři Kladno modří
Tatran OC Šestka Střešovice
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 2. dubna 2022, 13:10, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga starších žáků - skupina 3, 11. kolo
Kanonýři Kladno modří
1:5
ACEMA Sparta Praha BLUE
Kanonýři Kladno modří
vs.
ACEMA Sparta Praha BLUE
Sobota 2. dubna 2022, 15:40, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga starších žáků - skupina 3, 11. kolo
BLACK ANGELS A
4:3
Kanonýři Kladno modří
BLACK ANGELS A
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 24. dubna 2022, 10:40, SH Kostelec nad Černými lesy
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Kanonýři Kladno modří
3:5
Wizards SO Praha 10 orange
Kanonýři Kladno modří
vs.
Wizards SO Praha 10 orange
Neděle 24. dubna 2022, 12:20, SH Kostelec nad Černými lesy
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
FBC Draci Říčany
1:6
Kanonýři Kladno modří
FBC Draci Říčany
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 24. dubna 2022, 14:50, SH Kostelec nad Černými lesy
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Kanonýři Kladno modří
1:2
FAT PIPE Start98 Kunratice
Kanonýři Kladno modří
vs.
FAT PIPE Start98 Kunratice