U13 mladší žáci (09 a 10)

Sobota 4. prosinec 2021 @ SH Čakovice
Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Panthers Praha 2009
Kanonýři Kladno modří
3:3
Sobota 4. prosinec 2021 @ SH Čakovice
Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
ACEMA Sparta Praha RED
Kanonýři Kladno modří
1:4
Sobota 4. prosinec 2021 @ SH Čakovice
Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno modří
BLACK ANGELS 2009
3:2
Šéf Kanonýrů Jirák o Pazderově odchodu i výsledcích áčka
23. listopad 2021

Šéf Kanonýrů Jirák o Pazderově odchodu i výsledcích áčka

Předseda Kanonýrů Zdeněk Jirák se v rozhovoru pro klubový web vrací k odvolání sportovního ředitele a trenéra A-týmu Jana Pazdery. Mluví o spokojenosti s dosavadními výsledky áčka v 1. lize i o tom, jak je klub připraven na další možná protiepidemická opatření včetně opětovného sportovního lockdownu.
Celý článek ›

Liga mladších žáků - 3 skupina

Poz.Název týmuZSkóreBody
1Wizards SO Praha 10 orange15:
2FbŠ Bohemians Praha 4 zelení15:
3FBC Draci Říčany modří13:
4Prague Tigers White16:
5TJ Sokol Královské Vinohrady11:
6Kanonýři Kladno modří16:
7SK Florbal Benešov žlutí15:
8T.B.C. LUCERN Králův Dvůr13:
9Panthers Praha 200915:
10Viking TJ Kobylisy15:
11ACEMA Sparta Praha RED15:
12BLACK ANGELS 201016:
13Kralupy Wolves11:
14FbŠ Bohemians Praha 4 bílí12:
15Předvýběr.CZ Florbal MB Black15:
16OLYMP FLORBAL Zeus16:
17FAT PIPE Start98 Kunratice15:
18FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci12:
19FBC Kutná Hora - Černí10:
20FAT PIPE FLORBAL CHODOV16:
21Sokol Rudná8:
22OLYMP FLORBAL Poseidon12:
23Tatran Střešovice16:
24Orka Čelákovice12:
25Florbalová akademie MB 9:
26BLACK ANGELS 200912:
27ACEMA Sparta Praha BLUE16:
28FBC STŘELCI UNHOŠŤ12:
29DDM Horní Počernice Orka10:
30BUTCHIS9:
31FAT PIPE Traverza Chodov15:
32FBK Fat Pipe Vosy Praha11:
33Panthers Praha 201012:
34XPS Network Tatran Střešovice16:
35SK Dvojka Praha12:
36Předvýběr.CZ Florbal MB White16:
37Floorball Club FALCON black16:
38Kanonýři Kladno bílí0:

Rozpis tréninků

pondělí16:00 - 17:00 / 17:00 -18:00SH BIOS Kladno
úterý16:00 - 17:00 / 17:00 -18:00SH BIOS Kladno
středa16:30 - 17:45SH BIOS Kladno
čtvrtek16:45 - 18:00SH BIOS Kladno

Naši trenéři

Buk Jan Hlavní trenér
Šnajdr Miroslav Asistent trenéra