U13 mladší žáci (09 a 10)

říjen 2021

Neděle 10. října 2021, 9:00, SH BIOS Kladno
Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
BLACK ANGELS 2010
1:4
Kanonýři Kladno modří
BLACK ANGELS 2010
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 10. října 2021, 10:20, SH BIOS Kladno
Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Floorball Club FALCON black
1:10
Kanonýři Kladno modří
Floorball Club FALCON black
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 10. října 2021, 12:20, SH BIOS Kladno
Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno modří
4:1
Prague Tigers White
Kanonýři Kladno modří
vs.
Prague Tigers White
Neděle 10. října 2021, 13:40, SH BIOS Kladno
Liga mladších žáků - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno modří
9:1
XPS Network Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno modří
vs.
XPS Network Tatran Střešovice
Neděle 24. října 2021, 9:40, X3M Arena Barrandov
Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
3:3
Kanonýři Kladno modří
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 24. října 2021, 11:40, X3M Arena Barrandov
Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno modří
12:2
Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno modří
vs.
Tatran Střešovice
Neděle 24. října 2021, 13:40, X3M Arena Barrandov
Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
OLYMP FLORBAL Zeus
3:5
Kanonýři Kladno modří
OLYMP FLORBAL Zeus
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 24. října 2021, 15:00, X3M Arena Barrandov
Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno modří
9:1
ACEMA Sparta Praha BLUE
Kanonýři Kladno modří
vs.
ACEMA Sparta Praha BLUE

listopad 2021

Sobota 6. listopadu 2021, 9:40, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
2:4
Kanonýři Kladno modří
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 6. listopadu 2021, 11:40, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno modří
3:5
Panthers Praha 2009
Kanonýři Kladno modří
vs.
Panthers Praha 2009
Sobota 6. listopadu 2021, 13:40, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
ACEMA Sparta Praha RED
5:2
Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha RED
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 6. listopadu 2021, 15:00, Nová MSH Mladá Boleslav
Liga mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno modří
6:2
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Kanonýři Kladno modří
vs.
Předvýběr.CZ Florbal MB Black

prosinec 2021

Sobota 4. prosince 2021, 9:40, SH Čakovice
Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno modří
0:5
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Kanonýři Kladno modří
vs.
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Sobota 4. prosince 2021, 11:00, SH Čakovice
Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno modří
3:2
BLACK ANGELS 2009
Kanonýři Kladno modří
vs.
BLACK ANGELS 2009
Sobota 4. prosince 2021, 12:20, SH Čakovice
Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
ACEMA Sparta Praha RED
1:4
Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha RED
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 4. prosince 2021, 14:20, SH Čakovice
Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
Panthers Praha 2009
3:3
Kanonýři Kladno modří
Panthers Praha 2009
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 19. prosince 2021, 10:20, Unihoc Aréna Praha
Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno modří
2:0
ACEMA Sparta Praha RED
Kanonýři Kladno modří
vs.
ACEMA Sparta Praha RED
Neděle 19. prosince 2021, 11:40, Unihoc Aréna Praha
Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Prague Tigers White
3:3
Kanonýři Kladno modří
Prague Tigers White
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 19. prosince 2021, 13:00, Unihoc Aréna Praha
Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Tatran Střešovice
2:5
Kanonýři Kladno modří
Tatran Střešovice
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 19. prosince 2021, 14:20, Unihoc Aréna Praha
Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno modří
3:2
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Kanonýři Kladno modří
vs.
Předvýběr.CZ Florbal MB Black

leden 2022

Sobota 22. ledna 2022, 9:00, SH BIOS Kladno
Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno modří
9:1
Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno modří
vs.
Tatran Střešovice
Sobota 22. ledna 2022, 11:00, SH BIOS Kladno
Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
BLACK ANGELS 2010
1:2
Kanonýři Kladno modří
BLACK ANGELS 2010
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 22. ledna 2022, 13:00, SH BIOS Kladno
Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno modří
8:7
OLYMP FLORBAL Zeus
Kanonýři Kladno modří
vs.
OLYMP FLORBAL Zeus
Sobota 22. ledna 2022, 15:00, SH BIOS Kladno
Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
SK Florbal Benešov žlutí
0:5
kontumováno
Kanonýři Kladno modří
SK Florbal Benešov žlutí
vs.
Kanonýři Kladno modří

únor 2022

Neděle 13. února 2022, 10:20, SH Čakovice
Liga mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno modří
4:5
Panthers Praha 2009
Kanonýři Kladno modří
vs.
Panthers Praha 2009
Neděle 13. února 2022, 11:40, SH Čakovice
Liga mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
Wizards SO Praha 10 orange
4:2
Kanonýři Kladno modří
Wizards SO Praha 10 orange
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 13. února 2022, 13:00, SH Čakovice
Liga mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
BLACK ANGELS 2009
1:7
Kanonýři Kladno modří
BLACK ANGELS 2009
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 13. února 2022, 14:20, SH Čakovice
Liga mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno modří
2:6
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
Kanonýři Kladno modří
vs.
Předvýběr.CZ Florbal MB Black

březen 2022

Sobota 5. března 2022, 9:40, X3M Arena Barrandov
Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno modří
1:3
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Kanonýři Kladno modří
vs.
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Sobota 5. března 2022, 11:00, X3M Arena Barrandov
Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno modří
2:6
ACEMA Sparta Praha RED
Kanonýři Kladno modří
vs.
ACEMA Sparta Praha RED
Sobota 5. března 2022, 12:20, X3M Arena Barrandov
Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
Panthers Praha 2009
1:5
Kanonýři Kladno modří
Panthers Praha 2009
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 5. března 2022, 14:20, X3M Arena Barrandov
Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
3:4
Kanonýři Kladno modří
Předvýběr.CZ Florbal MB Black
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 26. března 2022, 9:40, SH ZŠ Rudná
Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno modří
3:2
BLACK ANGELS 2009
Kanonýři Kladno modří
vs.
BLACK ANGELS 2009
Sobota 26. března 2022, 11:00, SH ZŠ Rudná
Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno modří
5:3
Panthers Praha 2009
Kanonýři Kladno modří
vs.
Panthers Praha 2009
Sobota 26. března 2022, 12:20, SH ZŠ Rudná
Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
5:3
Kanonýři Kladno modří
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 26. března 2022, 14:20, SH ZŠ Rudná
Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
Wizards SO Praha 10 orange
3:4
Kanonýři Kladno modří
Wizards SO Praha 10 orange
vs.
Kanonýři Kladno modří

květen 2022

Neděle 1. května 2022, 10:20, TJ Ruzyně
Liga mladších žáků - skupina 3, 10. kolo
Kanonýři Kladno modří
2:3
Wizards SO Praha 10 orange
Kanonýři Kladno modří
vs.
Wizards SO Praha 10 orange
Neděle 1. května 2022, 11:40, TJ Ruzyně
Liga mladších žáků - skupina 3, 10. kolo
Prague Tigers White
5:2
Kanonýři Kladno modří
Prague Tigers White
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 1. května 2022, 13:00, TJ Ruzyně
Liga mladších žáků - skupina 3, 10. kolo
Tatran Střešovice
3:0
Kanonýři Kladno modří
Tatran Střešovice
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 1. května 2022, 14:20, TJ Ruzyně
Liga mladších žáků - skupina 3, 10. kolo
Kanonýři Kladno modří
6:1
ACEMA Sparta Praha RED
Kanonýři Kladno modří
vs.
ACEMA Sparta Praha RED