U9 přípravka (13)

říjen 2021

Neděle 10. října 2021, 9:00, X3M Arena Barrandov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
ACEMA Sparta Praha BLUE
3:6
Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha BLUE
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 10. října 2021, 10:00, X3M Arena Barrandov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
ACEMA Sparta Praha RED
2:3
Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha RED
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 10. října 2021, 11:30, X3M Arena Barrandov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno modří
5:5
OpenCamps Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno modří
vs.
OpenCamps Tatran Střešovice
Neděle 10. října 2021, 12:30, X3M Arena Barrandov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno modří
7:3
OLYMP FLORBAL Zeus
Kanonýři Kladno modří
vs.
OLYMP FLORBAL Zeus
Sobota 23. října 2021, 10:00, X3M Arena Barrandov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno modří
3:6
OpenCamps Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno modří
vs.
OpenCamps Tatran Střešovice
Sobota 23. října 2021, 11:00, X3M Arena Barrandov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
BUTCHIS
3:9
Kanonýři Kladno modří
BUTCHIS
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 23. října 2021, 12:00, X3M Arena Barrandov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
ACEMA Sparta Praha RED
8:5
Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha RED
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 23. října 2021, 13:00, X3M Arena Barrandov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno modří
11:0
OLYMP FLORBAL Zeus
Kanonýři Kladno modří
vs.
OLYMP FLORBAL Zeus

listopad 2021

Sobota 6. listopadu 2021, 9:30, X3M Arena Barrandov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno modří
5:8
TJ Sokol Královské Vinohrady
Kanonýři Kladno modří
vs.
TJ Sokol Královské Vinohrady
Sobota 6. listopadu 2021, 10:30, X3M Arena Barrandov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno modří
9:4
ACEMA Sparta Praha BLUE
Kanonýři Kladno modří
vs.
ACEMA Sparta Praha BLUE
Sobota 6. listopadu 2021, 11:30, X3M Arena Barrandov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
ACEMA Sparta Praha RED
9:8
Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha RED
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 6. listopadu 2021, 13:00, X3M Arena Barrandov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
OpenCamps Tatran Střešovice
2:11
Kanonýři Kladno modří
OpenCamps Tatran Střešovice
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 21. listopadu 2021, 9:00, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno modří
6:7
OpenCamps Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno modří
vs.
OpenCamps Tatran Střešovice
Neděle 21. listopadu 2021, 10:30, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Wizards SO Praha 10
0:5
kontumováno
Kanonýři Kladno modří
Wizards SO Praha 10
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 21. listopadu 2021, 12:00, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno modří
5:4
ACEMA Sparta Praha RED
Kanonýři Kladno modří
vs.
ACEMA Sparta Praha RED
Neděle 21. listopadu 2021, 13:30, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
BLACK ANGELS 2014
5:5
Kanonýři Kladno modří
BLACK ANGELS 2014
vs.
Kanonýři Kladno modří

prosinec 2021

Neděle 5. prosince 2021, 9:30, SK Hala Lužiny
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno modří
8:5
BUTCHIS
Kanonýři Kladno modří
vs.
BUTCHIS
Neděle 5. prosince 2021, 10:30, SK Hala Lužiny
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno modří
6:7
OLYMP FLORBAL Zeus
Kanonýři Kladno modří
vs.
OLYMP FLORBAL Zeus
Neděle 5. prosince 2021, 11:30, SK Hala Lužiny
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
OpenCamps Tatran Střešovice
2:4
Kanonýři Kladno modří
OpenCamps Tatran Střešovice
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 5. prosince 2021, 13:00, SK Hala Lužiny
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
TJ Sokol Královské Vinohrady
10:5
Kanonýři Kladno modří
TJ Sokol Královské Vinohrady
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 18. prosince 2021, 9:00, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno modří
1:7
TJ Sokol Královské Vinohrady
Kanonýři Kladno modří
vs.
TJ Sokol Královské Vinohrady
Sobota 18. prosince 2021, 10:30, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
OLYMP FLORBAL Zeus
8:10
Kanonýři Kladno modří
OLYMP FLORBAL Zeus
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 18. prosince 2021, 12:00, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno modří
11:1
OLYMP FLORBAL Apollon
Kanonýři Kladno modří
vs.
OLYMP FLORBAL Apollon
Sobota 18. prosince 2021, 13:30, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
ACEMA Sparta Praha RED
9:5
Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha RED
vs.
Kanonýři Kladno modří

leden 2022

Sobota 15. ledna 2022, 9:30, TJ JM Chodov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno modří
7:5
Prague Tigers Grey
Kanonýři Kladno modří
vs.
Prague Tigers Grey
Sobota 15. ledna 2022, 10:30, TJ JM Chodov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno modří
11:4
OLYMP FLORBAL Zeus
Kanonýři Kladno modří
vs.
OLYMP FLORBAL Zeus
Sobota 15. ledna 2022, 11:30, TJ JM Chodov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
ACEMA Sparta Praha RED
8:2
Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha RED
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 15. ledna 2022, 13:00, TJ JM Chodov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
TJ Sokol Královské Vinohrady
6:2
Kanonýři Kladno modří
TJ Sokol Královské Vinohrady
vs.
Kanonýři Kladno modří

únor 2022

Neděle 20. února 2022, 9:30, SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno modří
4:7
Wizards SO Praha 10
Kanonýři Kladno modří
vs.
Wizards SO Praha 10
Neděle 20. února 2022, 10:30, SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno modří
3:8
OpenCamps Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno modří
vs.
OpenCamps Tatran Střešovice
Neděle 20. února 2022, 11:30, SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
ACEMA Sparta Praha RED
5:3
Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha RED
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 20. února 2022, 13:00, SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
TJ Sokol Královské Vinohrady
3:4
Kanonýři Kladno modří
TJ Sokol Královské Vinohrady
vs.
Kanonýři Kladno modří

březen 2022

Sobota 26. března 2022, 10:00, X3M Arena Barrandov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno modří
12:1
OLYMP FLORBAL Apollon
Kanonýři Kladno modří
vs.
OLYMP FLORBAL Apollon
Sobota 26. března 2022, 11:00, X3M Arena Barrandov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
FBK Fat Pipe Vosy Praha
4:8
Kanonýři Kladno modří
FBK Fat Pipe Vosy Praha
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 26. března 2022, 12:00, X3M Arena Barrandov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
ACEMA Sparta Praha RED
2:10
Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha RED
vs.
Kanonýři Kladno modří
Sobota 26. března 2022, 13:00, X3M Arena Barrandov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno modří
9:3
OpenCamps Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno modří
vs.
OpenCamps Tatran Střešovice

duben 2022

Neděle 10. dubna 2022, 9:00, STODOLA Aréna Střešovice
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
OpenCamps Tatran Střešovice
6:3
Kanonýři Kladno modří
OpenCamps Tatran Střešovice
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 10. dubna 2022, 10:00, STODOLA Aréna Střešovice
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Wizards SO Praha 10
4:3
Kanonýři Kladno modří
Wizards SO Praha 10
vs.
Kanonýři Kladno modří
Neděle 10. dubna 2022, 11:30, STODOLA Aréna Střešovice
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Kanonýři Kladno modří
5:4
ACEMA Sparta Praha RED
Kanonýři Kladno modří
vs.
ACEMA Sparta Praha RED
Neděle 10. dubna 2022, 12:30, STODOLA Aréna Střešovice
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Kanonýři Kladno modří
4:6
TJ Sokol Královské Vinohrady
Kanonýři Kladno modří
vs.
TJ Sokol Královské Vinohrady