U8 přípravka (14)

říjen 2021

Neděle 10. října 2021, 9:30, Sokol Michle
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FAT PIPE Start98 Kunratice
10:1
Kanonýři Kladno červení
FAT PIPE Start98 Kunratice
vs.
Kanonýři Kladno červení
Neděle 10. října 2021, 11:00, Sokol Michle
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno červení
2:7
Panthers Praha
Kanonýři Kladno červení
vs.
Panthers Praha
Neděle 10. října 2021, 12:30, Sokol Michle
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FBK Fat Pipe Vosy Praha
9:0
Kanonýři Kladno červení
FBK Fat Pipe Vosy Praha
vs.
Kanonýři Kladno červení
Neděle 10. října 2021, 13:30, Sokol Michle
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno červení
5:2
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Kanonýři Kladno červení
vs.
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Sobota 23. října 2021, 10:00, ZŠ Zeleneč
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno červení
3:5
Prague Tigers White
Kanonýři Kladno červení
vs.
Prague Tigers White
Sobota 23. října 2021, 11:00, ZŠ Zeleneč
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno bílí
1:8
Kanonýři Kladno červení
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Kanonýři Kladno červení
Sobota 23. října 2021, 12:00, ZŠ Zeleneč
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Prague Tigers Grey
4:1
Kanonýři Kladno červení
Prague Tigers Grey
vs.
Kanonýři Kladno červení
Sobota 23. října 2021, 13:00, ZŠ Zeleneč
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno červení
1:5
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
Kanonýři Kladno červení
vs.
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí

listopad 2021

Sobota 6. listopadu 2021, 9:30, ZŠ Zeleneč
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno červení
2:1
Prague Tigers White
Kanonýři Kladno červení
vs.
Prague Tigers White
Sobota 6. listopadu 2021, 10:30, ZŠ Zeleneč
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Prague Tigers Grey
4:2
Kanonýři Kladno červení
Prague Tigers Grey
vs.
Kanonýři Kladno červení
Sobota 6. listopadu 2021, 12:30, ZŠ Zeleneč
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FbC Red Dragons Hořovice
2:3
Kanonýři Kladno červení
FbC Red Dragons Hořovice
vs.
Kanonýři Kladno červení
Neděle 21. listopadu 2021, 9:30, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno červení
8:5
Kanonýři Kladno bílí
Kanonýři Kladno červení
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 21. listopadu 2021, 10:30, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Sokol Rudná
5:1
Kanonýři Kladno červení
Sokol Rudná
vs.
Kanonýři Kladno červení
Neděle 21. listopadu 2021, 12:30, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Prague Tigers White
0:0
Kanonýři Kladno červení
Prague Tigers White
vs.
Kanonýři Kladno červení

prosinec 2021

Neděle 5. prosince 2021, 10:30, SK Hala Lužiny
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno červení
4:6
Prague Tigers White
Kanonýři Kladno červení
vs.
Prague Tigers White
Neděle 5. prosince 2021, 11:30, SK Hala Lužiny
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
OLYMP FLORBAL Apollon
9:3
Kanonýři Kladno červení
OLYMP FLORBAL Apollon
vs.
Kanonýři Kladno červení
Neděle 5. prosince 2021, 13:00, SK Hala Lužiny
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
0:5
kontumováno
Kanonýři Kladno červení
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
vs.
Kanonýři Kladno červení
Sobota 18. prosince 2021, 9:00, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno červení
7:2
Kralupy Wolves grey
Kanonýři Kladno červení
vs.
Kralupy Wolves grey
Sobota 18. prosince 2021, 10:30, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
1:9
Kanonýři Kladno červení
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
vs.
Kanonýři Kladno červení
Sobota 18. prosince 2021, 12:00, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno červení
1:10
FBK Fat Pipe Vosy Praha
Kanonýři Kladno červení
vs.
FBK Fat Pipe Vosy Praha
Sobota 18. prosince 2021, 13:30, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Prague Tigers White
8:8
Kanonýři Kladno červení
Prague Tigers White
vs.
Kanonýři Kladno červení

leden 2022

Sobota 15. ledna 2022, 10:30, TJ JM Chodov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno červení
4:2
FbC Red Dragons Hořovice
Kanonýři Kladno červení
vs.
FbC Red Dragons Hořovice
Sobota 15. ledna 2022, 11:30, TJ JM Chodov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
OLYMP FLORBAL Apollon
3:6
Kanonýři Kladno červení
OLYMP FLORBAL Apollon
vs.
Kanonýři Kladno červení
Sobota 15. ledna 2022, 12:00, TJ JM Chodov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno bílí
0:5
Kanonýři Kladno červení
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Kanonýři Kladno červení

únor 2022

Neděle 20. února 2022, 9:30, SH ZŠ Kunratice
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
2:7
Kanonýři Kladno červení
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
vs.
Kanonýři Kladno červení
Neděle 20. února 2022, 11:00, SH ZŠ Kunratice
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno červení
5:3
BLACK ANGELS 2014
Kanonýři Kladno červení
vs.
BLACK ANGELS 2014
Neděle 20. února 2022, 12:30, SH ZŠ Kunratice
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Kralupy Wolves blue
1:10
Kanonýři Kladno červení
Kralupy Wolves blue
vs.
Kanonýři Kladno červení
Neděle 20. února 2022, 13:30, SH ZŠ Kunratice
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno červení
4:9
FAT PIPE Start98 Kunratice
Kanonýři Kladno červení
vs.
FAT PIPE Start98 Kunratice

březen 2022

Sobota 26. března 2022, 13:30, ZŠ Rudná - malá
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno červení
11:2
FAT PIPE Start98 Kunratice
Kanonýři Kladno červení
vs.
FAT PIPE Start98 Kunratice
Sobota 26. března 2022, 14:30, ZŠ Rudná - malá
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno červení
5:3
Sokol Rudná
Kanonýři Kladno červení
vs.
Sokol Rudná
Sobota 26. března 2022, 15:30, ZŠ Rudná - malá
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Prague Tigers White
3:4
Kanonýři Kladno červení
Prague Tigers White
vs.
Kanonýři Kladno červení
Sobota 26. března 2022, 17:00, ZŠ Rudná - malá
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
OLYMP FLORBAL Zeus
5:4
Kanonýři Kladno červení
OLYMP FLORBAL Zeus
vs.
Kanonýři Kladno červení

duben 2022

Neděle 10. dubna 2022, 9:00, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Kanonýři Kladno červení
9:8
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
Kanonýři Kladno červení
vs.
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
Neděle 10. dubna 2022, 10:30, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Prague Tigers White
2:8
Kanonýři Kladno červení
Prague Tigers White
vs.
Kanonýři Kladno červení
Neděle 10. dubna 2022, 12:00, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Kanonýři Kladno červení
1:4
FAT PIPE Start98 Kunratice
Kanonýři Kladno červení
vs.
FAT PIPE Start98 Kunratice
Neděle 10. dubna 2022, 13:30, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
FbC Red Dragons Hořovice
4:13
Kanonýři Kladno červení
FbC Red Dragons Hořovice
vs.
Kanonýři Kladno červení