U7 Přípravka (15)

říjen 2021

Neděle 10. října 2021, 10:00, BB ARENA Letňany - hřiště 1
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno bílí
0:5
kontumováno
Prague Tigers White
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Prague Tigers White
Neděle 10. října 2021, 11:00, BB ARENA Letňany - hřiště 1
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
5:0
kontumováno
Kanonýři Kladno bílí
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 10. října 2021, 12:00, BB ARENA Letňany - hřiště 1
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
OLYMP FLORBAL Apollon
5:0
kontumováno
Kanonýři Kladno bílí
OLYMP FLORBAL Apollon
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 10. října 2021, 13:00, BB ARENA Letňany - hřiště 1
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno bílí
0:5
kontumováno
Prague Tigers Grey
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Prague Tigers Grey
Sobota 23. října 2021, 9:30, ZŠ Zeleneč
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
17:0
Kanonýři Kladno bílí
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Sobota 23. října 2021, 11:00, ZŠ Zeleneč
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno bílí
1:8
Kanonýři Kladno červení
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Kanonýři Kladno červení
Sobota 23. října 2021, 12:30, ZŠ Zeleneč
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Prague Tigers White
9:1
Kanonýři Kladno bílí
Prague Tigers White
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Sobota 23. října 2021, 13:30, ZŠ Zeleneč
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno bílí
0:9
Prague Tigers Grey
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Prague Tigers Grey

listopad 2021

Sobota 6. listopadu 2021, 9:00, ZŠ Zeleneč
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno bílí
0:1
FbC Red Dragons Hořovice
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FbC Red Dragons Hořovice
Sobota 6. listopadu 2021, 10:00, ZŠ Zeleneč
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Sokol Rudná
7:1
Kanonýři Kladno bílí
Sokol Rudná
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Sobota 6. listopadu 2021, 13:00, ZŠ Zeleneč
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno bílí
5:3
Prague Tigers White
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Prague Tigers White
Neděle 21. listopadu 2021, 9:30, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno červení
8:5
Kanonýři Kladno bílí
Kanonýři Kladno červení
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 21. listopadu 2021, 11:30, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno bílí
1:21
Sokol Rudná
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Sokol Rudná
Neděle 21. listopadu 2021, 13:00, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
0:5
kontumováno
Kanonýři Kladno bílí
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
vs.
Kanonýři Kladno bílí

prosinec 2021

Neděle 5. prosince 2021, 9:00, SK Hala Lužiny
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno bílí
0:0
kontumováno
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Neděle 5. prosince 2021, 10:00, SK Hala Lužiny
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
0:0
kontumováno
Kanonýři Kladno bílí
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 5. prosince 2021, 12:00, SK Hala Lužiny
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno bílí
0:5
kontumováno
Prague Tigers White
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Prague Tigers White
Sobota 18. prosince 2021, 9:30, Bublina Arena
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno bílí
1:13
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
Sobota 18. prosince 2021, 10:30, Bublina Arena
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FbC Red Dragons Hořovice
5:4
Kanonýři Kladno bílí
FbC Red Dragons Hořovice
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Sobota 18. prosince 2021, 13:00, Bublina Arena
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
2:4
Kanonýři Kladno bílí
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
vs.
Kanonýři Kladno bílí

leden 2022

Sobota 15. ledna 2022, 9:00, TJ JM Chodov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno bílí
0:0
kontumováno
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
Sobota 15. ledna 2022, 10:00, TJ JM Chodov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
0:0
kontumováno
Kanonýři Kladno bílí
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Sobota 15. ledna 2022, 12:00, TJ JM Chodov
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno bílí
0:5
Kanonýři Kladno červení
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Kanonýři Kladno červení

únor 2022

Neděle 20. února 2022, 10:30, BB ARENA Letňany - hřiště 1
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno bílí
3:3
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
Neděle 20. února 2022, 11:30, BB ARENA Letňany - hřiště 1
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Prague Tigers Grey
9:3
Kanonýři Kladno bílí
Prague Tigers Grey
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 20. února 2022, 13:00, BB ARENA Letňany - hřiště 1
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
5:9
Kanonýři Kladno bílí
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
vs.
Kanonýři Kladno bílí

březen 2022

Sobota 26. března 2022, 9:00, Bublina Arena
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno bílí
5:4
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FBC STŘELCI UNHOŠŤ
Sobota 26. března 2022, 10:00, Bublina Arena
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Kralupy Wolves blue
0:5
Kanonýři Kladno bílí
Kralupy Wolves blue
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Sobota 26. března 2022, 12:00, Bublina Arena
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno bílí
2:8
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí

duben 2022

Neděle 10. dubna 2022, 9:30, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
12:5
Kanonýři Kladno bílí
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 10. dubna 2022, 11:30, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Kanonýři Kladno bílí
3:14
Sokol Rudná
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Sokol Rudná
Neděle 10. dubna 2022, 13:00, SH BIOS Kladno
Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Kralupy Wolves grey
0:5
Kanonýři Kladno bílí
Kralupy Wolves grey
vs.
Kanonýři Kladno bílí