U15 starší žáci - volnočas (07 a 08)

říjen 2021

Neděle 3. října 2021, 9:00, Přetlaková SH Kladno
Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno černí
0:2
OLYMP FLORBAL Apollon
Kanonýři Kladno černí
vs.
OLYMP FLORBAL Apollon
Neděle 3. října 2021, 11:00, Přetlaková SH Kladno
Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo
FbC Red Dragons Hořovice
1:1
Kanonýři Kladno černí
FbC Red Dragons Hořovice
vs.
Kanonýři Kladno černí
Neděle 3. října 2021, 13:00, Přetlaková SH Kladno
Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno černí
0:10
XPS Network Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno černí
vs.
XPS Network Tatran Střešovice
Neděle 3. října 2021, 15:00, Přetlaková SH Kladno
Přebor starších žáků - skupina 3, 1. kolo
OLYMP FLORBAL Poseidon
12:1
Kanonýři Kladno černí
OLYMP FLORBAL Poseidon
vs.
Kanonýři Kladno černí
Sobota 16. října 2021, 9:50, SH Hořovice
Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno černí
1:1
FBC Rakovník
Kanonýři Kladno černí
vs.
FBC Rakovník
Sobota 16. října 2021, 11:45, SH Hořovice
Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno černí
1:2
FBC Žraloci Příbram
Kanonýři Kladno černí
vs.
FBC Žraloci Příbram
Sobota 16. října 2021, 12:50, SH Hořovice
Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno černí
5:5
Panthers Praha 2008
Kanonýři Kladno černí
vs.
Panthers Praha 2008
Neděle 31. října 2021, 9:50, SH SAMK Kladno
Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
OLYMP FLORBAL Apollon
3:0
Kanonýři Kladno černí
OLYMP FLORBAL Apollon
vs.
Kanonýři Kladno černí
Neděle 31. října 2021, 10:55, SH SAMK Kladno
Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Panthers Praha 2008
5:1
Kanonýři Kladno černí
Panthers Praha 2008
vs.
Kanonýři Kladno černí
Neděle 31. října 2021, 13:40, SH SAMK Kladno
Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno černí
2:0
FBC Rakovník
Kanonýři Kladno černí
vs.
FBC Rakovník

listopad 2021

Sobota 13. listopadu 2021, 9:00, SH BIOS Kladno
Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno černí
0:7
OpenCamps Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno černí
vs.
OpenCamps Tatran Střešovice
Sobota 13. listopadu 2021, 11:00, SH BIOS Kladno
Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
FBC Rakovník
3:2
Kanonýři Kladno černí
FBC Rakovník
vs.
Kanonýři Kladno černí
Sobota 13. listopadu 2021, 13:00, SH BIOS Kladno
Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno černí
2:6
OLYMP FLORBAL Poseidon
Kanonýři Kladno černí
vs.
OLYMP FLORBAL Poseidon
Sobota 13. listopadu 2021, 15:00, SH BIOS Kladno
Přebor starších žáků - skupina 3, 4. kolo
OLYMP FLORBAL Apollon
6:1
Kanonýři Kladno černí
OLYMP FLORBAL Apollon
vs.
Kanonýři Kladno černí
Sobota 27. listopadu 2021, SH BIOS Nové Strašecí
Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno černí
0:0
Panthers Praha 2008
Kanonýři Kladno černí
vs.
Panthers Praha 2008
Sobota 27. listopadu 2021, SH BIOS Nové Strašecí
Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno černí
0:0
TJ Sokol Královské Vinohrady B
Kanonýři Kladno černí
vs.
TJ Sokol Královské Vinohrady B
Sobota 27. listopadu 2021, SH BIOS Nové Strašecí
Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno černí
0:0
FBC Rakovník
Kanonýři Kladno černí
vs.
FBC Rakovník

prosinec 2021

Neděle 12. prosince 2021, 9:00, SH Gymnázium Sedlčany
Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno černí
4:3
FBC Žraloci Příbram
Kanonýři Kladno černí
vs.
FBC Žraloci Příbram
Neděle 12. prosince 2021, 10:55, SH Gymnázium Sedlčany
Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Kanonýři Kladno černí
6:1
Panthers Praha 2008
Kanonýři Kladno černí
vs.
Panthers Praha 2008
Neděle 12. prosince 2021, 12:45, SH Gymnázium Sedlčany
Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
OLYMP FLORBAL Apollon
3:7
Kanonýři Kladno černí
OLYMP FLORBAL Apollon
vs.
Kanonýři Kladno černí

leden 2022

Neděle 16. ledna 2022, 9:00, Přetlaková SH Kladno
Přebor starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno černí
0:7
FBC Rakovník
Kanonýři Kladno černí
vs.
FBC Rakovník
Neděle 16. ledna 2022, 11:00, Přetlaková SH Kladno
Přebor starších žáků - skupina 3, 7. kolo
OpenCamps Tatran Střešovice
4:1
Kanonýři Kladno černí
OpenCamps Tatran Střešovice
vs.
Kanonýři Kladno černí
Neděle 16. ledna 2022, 13:00, Přetlaková SH Kladno
Přebor starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno černí
2:6
ACEMA Sparta Praha Barr
Kanonýři Kladno černí
vs.
ACEMA Sparta Praha Barr
Neděle 16. ledna 2022, 15:00, Přetlaková SH Kladno
Přebor starších žáků - skupina 3, 7. kolo
TJ Sokol Královské Vinohrady B
2:1
Kanonýři Kladno černí
TJ Sokol Královské Vinohrady B
vs.
Kanonýři Kladno černí

únor 2022

Sobota 5. února 2022, 10:20, SH Hořovice
Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno černí
1:19
ACEMA Sparta Praha YELLOW
Kanonýři Kladno černí
vs.
ACEMA Sparta Praha YELLOW
Sobota 5. února 2022, 11:40, SH Hořovice
Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
FBC Rakovník
9:4
Kanonýři Kladno černí
FBC Rakovník
vs.
Kanonýři Kladno černí
Sobota 5. února 2022, 13:00, SH Hořovice
Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
FbC Red Dragons Hořovice
7:3
Kanonýři Kladno černí
FbC Red Dragons Hořovice
vs.
Kanonýři Kladno černí
Sobota 5. února 2022, 14:20, SH Hořovice
Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno černí
3:6
OpenCamps Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno černí
vs.
OpenCamps Tatran Střešovice
Neděle 20. února 2022, 9:50, SH ZŠ Rudná
Přebor starších žáků - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno černí
4:3
FBC Žraloci Příbram
Kanonýři Kladno černí
vs.
FBC Žraloci Příbram
Neděle 20. února 2022, 11:45, SH ZŠ Rudná
Přebor starších žáků - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno černí
5:0
Panthers Praha 2008
Kanonýři Kladno černí
vs.
Panthers Praha 2008
Neděle 20. února 2022, 12:50, SH ZŠ Rudná
Přebor starších žáků - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno černí
8:1
OLYMP FLORBAL Apollon
Kanonýři Kladno černí
vs.
OLYMP FLORBAL Apollon

březen 2022

Sobota 19. března 2022, 9:40, TJ JM Chodov
Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
FBC Žraloci Příbram
1:1
Kanonýři Kladno černí
FBC Žraloci Příbram
vs.
Kanonýři Kladno černí
Sobota 19. března 2022, 11:40, TJ JM Chodov
Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Kanonýři Kladno černí
2:3
OpenCamps Tatran Střešovice
Kanonýři Kladno černí
vs.
OpenCamps Tatran Střešovice
Sobota 19. března 2022, 13:40, TJ JM Chodov
Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
FbC Red Dragons Hořovice
1:2
Kanonýři Kladno černí
FbC Red Dragons Hořovice
vs.
Kanonýři Kladno černí
Sobota 19. března 2022, 15:00, TJ JM Chodov
Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Kanonýři Kladno černí
4:5
OLYMP FLORBAL Poseidon
Kanonýři Kladno černí
vs.
OLYMP FLORBAL Poseidon

duben 2022

Neděle 3. dubna 2022, 9:00, SH ZŠ Rudná
Přebor starších žáků - skupina 3, 11. kolo
Kanonýři Kladno černí
3:0
Panthers Praha 2008
Kanonýři Kladno černí
vs.
Panthers Praha 2008
Neděle 3. dubna 2022, 10:55, SH ZŠ Rudná
Přebor starších žáků - skupina 3, 11. kolo
Kanonýři Kladno černí
0:3
FbC Red Dragons Hořovice
Kanonýři Kladno černí
vs.
FbC Red Dragons Hořovice
Neděle 3. dubna 2022, 12:50, SH ZŠ Rudná
Přebor starších žáků - skupina 3, 11. kolo
FBC Žraloci Příbram
1:1
Kanonýři Kladno černí
FBC Žraloci Příbram
vs.
Kanonýři Kladno černí
Sobota 23. dubna 2022, 9:50, SH ZŠ Campanus
Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
OLYMP FLORBAL Apollon
3:5
Kanonýři Kladno černí
OLYMP FLORBAL Apollon
vs.
Kanonýři Kladno černí
Sobota 23. dubna 2022, 10:55, SH ZŠ Campanus
Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Panthers Praha 2008
3:11
Kanonýři Kladno černí
Panthers Praha 2008
vs.
Kanonýři Kladno černí
Sobota 23. dubna 2022, 13:40, SH ZŠ Campanus
Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Kanonýři Kladno černí
4:2
TJ Sokol Královské Vinohrady B
Kanonýři Kladno černí
vs.
TJ Sokol Královské Vinohrady B