U17 dorostenci - volnočas (05 a 06)

září 2021

Sobota 25. září 2021, 11:10, SH ZŠ Černošice-Mokropsy
3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
Sokol Rudná
4:1
Kanonýři Kladno bílí
Sokol Rudná
vs.
Kanonýři Kladno bílí

říjen 2021

Neděle 10. října 2021, 10:20, SH Dobříš
3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
FbC Red Dragons Hořovice
5:4
Kanonýři Kladno bílí
FbC Red Dragons Hořovice
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 10. října 2021, 12:40, SH Dobříš
3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
Kanonýři Kladno bílí
1:6
Sokol Rudná
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Sokol Rudná

listopad 2021

Sobota 6. listopadu 2021, 10:10, Unihoc Aréna Praha
3. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
Kanonýři Kladno bílí
1:8
Orka Čelákovice
Kanonýři Kladno bílí
vs.
Orka Čelákovice
Sobota 6. listopadu 2021, 12:30, Unihoc Aréna Praha
3. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
SK Alien Nation
3:0
Kanonýři Kladno bílí
SK Alien Nation
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 21. listopadu 2021, 10:10, Přetlaková SH Kladno
3. liga dorostenců - skupina 3, 4. kolo
FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ
1:9
Kanonýři Kladno bílí
FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 21. listopadu 2021, 13:40, Přetlaková SH Kladno
3. liga dorostenců - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno bílí
2:4
FbC Barracudas Slaný
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FbC Barracudas Slaný

prosinec 2021

Sobota 4. prosince 2021, 11:20, SH Chýně
3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
Kanonýři Kladno bílí
2:6
TEXAS LONGHORNS DDM P6
Kanonýři Kladno bílí
vs.
TEXAS LONGHORNS DDM P6

leden 2022

Sobota 8. ledna 2022, 9:00, SH ZŠ Rudná
3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
Kanonýři Kladno bílí
4:3
FBC Slavia Praha
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FBC Slavia Praha
Sobota 8. ledna 2022, 11:20, SH ZŠ Rudná
3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
ACEMA Sparta Praha Blue
7:2
Kanonýři Kladno bílí
ACEMA Sparta Praha Blue
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 23. ledna 2022, 16:00, X3M Arena Barrandov
3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
FbC Barracudas Slaný
6:4
Kanonýři Kladno bílí
FbC Barracudas Slaný
vs.
Kanonýři Kladno bílí

únor 2022

Sobota 12. února 2022, 10:10, SH Hořovice
3. liga dorostenců - skupina 3, 9. kolo
Kanonýři Kladno bílí
0:9
ACEMA Sparta Praha Blue
Kanonýři Kladno bílí
vs.
ACEMA Sparta Praha Blue
Sobota 12. února 2022, 13:40, SH Hořovice
3. liga dorostenců - skupina 3, 9. kolo
TEXAS LONGHORNS DDM P6
10:3
Kanonýři Kladno bílí
TEXAS LONGHORNS DDM P6
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Neděle 27. února 2022, Exe Sport Arena
3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
Kanonýři Kladno bílí
5:0
kontumováno
FbC Red Dragons Hořovice
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FbC Red Dragons Hořovice
Neděle 27. února 2022, 10:10, Exe Sport Arena
3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
Orka Čelákovice
11:4
Kanonýři Kladno bílí
Orka Čelákovice
vs.
Kanonýři Kladno bílí

březen 2022

Sobota 26. března 2022, 16:00, SH Stochov
3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo
FBC Slavia Praha
5:6
Kanonýři Kladno bílí
FBC Slavia Praha
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Sobota 26. března 2022, 19:30, SH Stochov
3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo
Kanonýři Kladno bílí
9:1
TJ Sokol Dobříš
Kanonýři Kladno bílí
vs.
TJ Sokol Dobříš

duben 2022

Pátek 8. dubna 2022, 17:30, SH Dobříš
3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
TJ Sokol Dobříš
2:4
Kanonýři Kladno bílí
TJ Sokol Dobříš
vs.
Kanonýři Kladno bílí
Pátek 29. dubna 2022, 17:30, Přetlaková SH Kladno
3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno bílí
1:8
SK Alien Nation
Kanonýři Kladno bílí
vs.
SK Alien Nation
Sobota 30. dubna 2022, 17:00, Přetlaková SH Kladno
3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno bílí
5:3
FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ
Kanonýři Kladno bílí
vs.
FBC PISTOLEROS UNHOŠŤ