Omlazená sestava zařídila pohárové vítězství v Náchodě

Kanonýři si připisují druhou tříbodovou výhru v Poháru Českého florbalu. Tentokrát zvítězili v Náchodě 4:2, když si během druhé třetiny vypracovali čtyřgólový náskok. Tři body zaznamenal Matěj Netrefa.

Kouč Přívara v Náchodě nasadil pouze dvě lajny a příležitost dal především mladým hráčům. Odpočívaly opory Bachmaier, Bohuslávek i bratři Chroustové. Mladíci čapli příležitost a Kladno celkem jednoznačně kráčelo za vítězstvím, když se už v 5. minutě prosadil Dufek. Po dvou gólech Netrefy a přesném zásahu Čermáka ve 36. minutě vedli už 4:0.

Nicméně domácí ještě do konce druhé třetiny snížili na 1:4 a hned na začátku třetí brankou Donaje zadělali na menší drama. Kanonýři si však vedení ohlídali.

V tabulce poháru tak mají plný počet šesti bodů, základní skupinu zakončí ve středu 28. srpna „domácím“ duelem proti superligovým Karlovým Varům, které odehrají ve Slaném.

Branky a asistence: 39. Jebavý (Knettig), 42. Donaj (Jurco) - 5. Dufek (Netrefa). 27. Netrefa (Frýba), 36. Netrefa (Dufek), 36. Čermák (Papoušek). Rozhodčí: Drahný, Jelínek. Vyloučení: 1:0. Bez využití. Třetiny: 0:1, 1:3, 1:0. Střely: 22:21.