Jarní florbalový kemp a sportovní tábor

Už máte plány na jarní prázdniny? Co je prožít sportovně! Ať už na florbalovém kempu, při kterém zlepšíte své herní dovednosti i techniku hole a pak ve finální fázi sezony všechny překvapíte. A nebo na sportovním táboře, při kterém okusíte všelijaké sportovní disciplíny.

Kdy se akce konají?

V době jarních prázdnin, které pro okres Kladno připadají od pondělí 14. února do pátku 18. února 2022. První čtyři dny strávíme v prostor 4. ZŠ Norská, v pátek se přesuneme do haly BIOS, kde se uskuteční oblíbený turnajový den. Každý den začínáme v 8:00 a končíme v 16:30 (jde o formu příměstského florbalového kempu). Kapacita kempu i táboru je omezena.

Jaký je rozdíl mezi kempem a táborem?

Kemp se zaměřuje na zdokonalení florbalových dovedností. Pod dohledem licencovaných trenérů a elitních hráčů Kanonýrů Kladno čekají účastníky specializované tréninky a hry, které budou zaměřeny na rozvoj jejich techniky. Samozřejmě si děti vyzkouší i jiné sporty a po každém tréninku se naučí správná kompenzační cvičení. Tábor má všeobecné zaměření! Slibujeme, že žádný den nebude stejný, každý bude výjimečný a plný zážitků. Vyzkoušíme tradiční sporty jako fotbal, volejbal, házená, naučíme se základy atletiky, ale pustíme se i do trendových sportů.

Pro koho jsou akce určeny?

Pro děti od 5 do 15 let. Kemp je mířen na ty, kteří už mají zkušenosti s florbalem, hokejem či hokejbalem a chtějí se zdokonalit v technice s holí. Byť je pořadatelem kempu klub Kanonýři Kladno, účastníci rozhodně nemusí být jen jeho členy. Tábor pak láká děti, které mají rády pohyb a chtějí si užít všeobecnou sportovní průpravu. Ze zkušenosti víme, že mnohdy i florbalisté volí sportovní tábor, protože si chtějí prázdninový týden užít s kamarády, kteří florbalu neholdují.

Kolik akce stojí?

Jarní florbalový kemp 3800,-Kč/osoba.
Jarní sportovní tábor 3500,-Kč/osoba.  
V ceně je zahrnut stravovací a pitný režim (svačina, oběd, svačina), využívání haly, činnost trenérů a tričko kempu. V případě neuskutečnění soustředění z důvodu protiepedimických restrikcí bude vrácena celá částka. V případě odhlášení po 23. lednu 2022 si účtujeme 35% z ceny jako storno poplatek. Po 10.únoru si účtujeme 100% z ceny jako stornopoplatek.

Jak se mohu přihlásit?

Vyplněním e-přihlášky níže.

Kontaktní osoba/garant kempu: Miroslav Šnajdr (721/411 603, snajdr@kanonyrikladno.cz).

Kontaktní osoba pro administrativní dotazy: Andrea Kuthanová (733/192 263, sekretariat@kanonyrikladno.cz).

Závazná přihláška

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

V případě nezastižění zákonného zástupce