Zobrazeno 11 až 20 z celkem 120 článků.

Máme mečbol! Kanonýři doma skolili Vary 8:5

Ač je výsledek o tři branky, znovu to bylo vyrovnané utkání, které se navíc hrálo v báječné atmosféře. A především po výhře 8:5 mají Kanonýři ve čtvrtfinálové sérii proti Karlovým Varům mečbol, který mohou proměnit už v neděli v domácí hale BIOS. Očekávaný zápas startuje stejně jako v sobotu od 18.00.

Velký florbalový víkend! Pro fanoušky se chystá nabitý program i řada soutěží

Jejich ústřední motto během play off zní: „Když jeden, tak všichni.“ A v duchu tohoto sloganu se bude odehrávat také víkendový program v hale BIOS. Ten totiž v sobotu startuje už v 9.00, kdy se tu odehraje neligový turnaj přípravek, ve 13.00 vstoupí do play off junioři duelem proti Českým Budějovicím a konečně od 18.00 startuje očekávané čtvrtfinále s Karlovými Vary.

Play off míří do BIOSky. Pomůže domácí hala Kanonýrům k postupu?

Po dvou letech se o víkendu do BIOSky vrací play off 1. ligy a už v neděli tu můžeme poznat postupujícího do semifinále. Nicméně je nejspíš jasné, že duely mezi domácími Kanonýry a Karlovými Vary budou po zkušenostech z minulých klání znovu velmi vyrovnané. Pro Kladno by ale mohla být výhodou znalost povrchu i domácím publikum. Oba zápasy startují v sobotu a neděli od 18.00.

Papoušek: Získali jsme možnost to doma ukončit, pomůže nám povrch i diváci

První duel sám v prodloužení rozhodl, při tom druhém patřil k těm, kteří dostali důvěru na penalty - jednu proměnil, druhou nikoliv. Zkrátka Ondřej Papoušek byl výraznou kladenskou figurou v úvodních dvou zápasech čtvrtfinálové série proti Karlovým Varům. Teď o tom uplynulém i o nadcházejícím víkendu mluví pro klubový web Kanonýrů.

Penaltové drama pro Vary. Stav čtvrtfinále je tak srovnán

Necelé čtyři minuty před koncem vedli o dva góly, mečbol Kanonýři drželi i v penaltovém rozstřelu, ale nakonec druhé čtvrtfinále pro sebe v šesté sérii nájezdů získaly Karlovy Vary 7:6. Série je tak vyrovnaná 1:1 a je jasné, že příští víkend se v BIOSce odehrají dva zápasy (oba začínají v 18.00).

Kanonýři v prodloužení zkrotili hurikán

Očekával se vyrovnaný zápas a ten taky přišel. Kanonýři byli v prvním čtvrtfinále play off proti Karlovým Varům aktivnější, drželi víc míček, přesto dlouho jen dotahovali. Avšak trpělivost se vyplatila a v prodloužení nakonec Papoušek rozhodl o vítězství 5:4. V neděli série pokračuje.

Přívara: Čekám vyhrocené čtvrtfinále, z něhož snad vzejdeme vítězně

Mají za sebou soustředění v Novém Veselí, čtvrteční setkání s novináři i závěrečný trénink, než to všechno vypukne. Před A-týmem Kanonýrů je klíčové čtvrtfinále 1. ligy proti Karlovým Varům, které je může nasměrovat k vytouženému postupu do superligy. „Očekávám ostřejší a vyhrocené čtvrtfinále, protože jsme velcí rivalové, ale doufám, že z toho vzejdeme vítězně,“ říká před startem série Dušan Přívara, jenž u Kanonýrů kroutí už desátou sezonu.

Áčko jde v play off na Vary. Začíná se v sobotu na západě Čech

A-tým Kanonýrů už zná soupeře pro čtvrtfinále play off 1. ligy. A dle očekávání jim budou Karlovy Vary, které v základní části skončily na čtvrtém místě, tedy jen o příčku před Kanonýry. Série, která se hraje na tři vítězné duely, startuje v sobotu 26. února ve Varech, následující víkend se přesune do Kladna.

Vydařený kemp, na který dorazil také hvězdný brankář Bauer

Ve škole měli jarní prázdniny, a tak se rozhodli „vzdělávat“ florbalově. Téměř 40 dětí se od pondělí do pátku zúčastnilo Jarního florbalového kempu, aby vylepšilo svůj florbalový um i aby se něco zajímavého dozvědělo od skvělých hostů.